tel. 63 27 20 810 lub 63 26 27 503  um@kolo.pl  |  29 Marca 2024 r. Imieniny: Amalii i Wiktoryna

Srebro i brąz na zakończenie sezonu

Dodane: 24 Czerwiec 2021  13:53:53   Opublikował: Piotr Kapalski
Lena Zawadzka i Nadia Antecka stoją na podium z medalami i flagą miasta Koła z opiekunem.
19 czerwca Kolski Klub Kyokushin Karate zakończył swój sezon startowy uczestnicząc w ogólnopolskim turnieju w Starachowicach. Do startu zostały dopuszczone kluby Polskiego Związku Karate i skupione w Okręgowych Związkach.

Patronat nad turniejem objęła PFKS pod nadzorem shihan Remigiusza Karpińskiego 6 dan, przedstawiciela Światowej Organizacji Karate w Tokio na Polskę. Do Starachowic przybyło 280 zawodników z 30 klubów, którzy rywalizowali na czterech matach  w konkurencji kata i kumite.

Srebrny i brązowy medal wywalczyła Lena Zawadzka. Tuz za podium bo na miejscu 5-8 została sklasyfikowana Nadia Antecka, która niestety przegrała z kontuzja. Podczas zawodów nad bezpieczeństwem zawodników czuwał sensei Daniel Pakula.

Podziękowania dla Gminy Miejskiej Koło za wsparcie wyjazdu.

Źródło: Kolski Klub Kyokushin Karate