Strona ta wykorzystuje cookies 🍪
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Prywatności".
tel. 63 27 20 810 lub 63 26 27 503 um@kolo.pl | 26 Czerwca 2026 r. Imieniny: Jana i Pawła
Burmistrz Koła powierzył Monice Szurgot stanowisko dyrektora SP4
Dodane: 26 Czerwiec 2026 08:33:46 Opublikował: Piotr Kapalski
Trzy osoby stoją na tle ściany z herbem Miasta Koła. Kobieta w środku trzyma bordową teczkę z napisem Burmistrz Miasta Koła i czerwoną różę. Po lewej kobieta w błękitnym garniturze, po prawej mężczyzna w białej koszuli.
Burmistrz Miasta Koła Krzysztof Witkowski powierzył Pani Monice Szurgot stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 w Kole na okres do końca sierpnia 2027 roku.
To bardzo dobra wiadomość dla uczniów, rodziców i całej społeczności szkolnej. Pani Monika z powodzeniem kieruje placówką już od ubiegłego roku, zyskując uznanie oraz sympatię uczniów, a także szacunek nauczycieli i rodziców.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy na rzecz rozwoju szkoły oraz jej podopiecznych.