Dodane: 26 Czerwiec 2026 08:24:43 Opublikował: Piotr Kapalski
Konkurs fotograficzny „Koło – moja mała ojczyzna”, zorganizowany przez Przedszkole Miejskie nr 3 w Kole, a objęty Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Koła Krzysztofa Witkowskiego, został rozstrzygnięty.
Przedszkolaki wraz z rodzicami uchwyciły w obiektywach aparatu piękno naszego miasta, pokazując swoje ulubione miejsca spacerów, wypoczynku i rodzinnych wycieczek. Wszystkie nadesłane fotografie zachwycały pomysłowością, wrażliwością oraz dziecięcym spojrzeniem na Koło.
Najlepsze prace zostały nagrodzone i wyróżnione, a wszyscy uczestnicy otrzymali upominki jako wyraz uznania za zaangażowanie, kreatywność i udział w konkursie.
Serdecznie dziękujemy dzieciom, rodzicom oraz organizatorom z Przedszkola Miejskiego nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi „Czerwony Kapturek” za przygotowanie tego wyjątkowego przedsięwzięcia, które nie tylko rozwija pasje najmłodszych, ale także buduje więź z naszą małą ojczyzną i uczy dostrzegania piękna najbliższego otoczenia.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych fotograficznych sukcesów!