Strona ta wykorzystuje cookies 🍪 W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Prywatności".
tel. 63 27 20 810 lub 63 26 27 503  um@kolo.pl  |  26 Czerwca 2026 r. Imieniny: Jana i Pawła

Koło oczami przedszkolaków - konkurs fotograficzny rozstrzygnięty

Dodane: 26 Czerwiec 2026  08:24:43   Opublikował: Piotr Kapalski
Grupowe zdjęcie dorosłych i małych dzieci trzymających dyplomy w sali z parkietem. W tle baner Gmina Miejska Koło oraz flagi Polski i UE. Mężczyzna w białej koszuli stoi pośrodku grupy.
Konkurs fotograficzny „Koło – moja mała ojczyzna”, zorganizowany przez Przedszkole Miejskie nr 3 w Kole, a objęty Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Koła Krzysztofa Witkowskiego, został rozstrzygnięty.
Przedszkolaki wraz z rodzicami uchwyciły w obiektywach aparatu piękno naszego miasta, pokazując swoje ulubione miejsca spacerów, wypoczynku i rodzinnych wycieczek. Wszystkie nadesłane fotografie zachwycały pomysłowością, wrażliwością oraz dziecięcym spojrzeniem na Koło.
 
Najlepsze prace zostały nagrodzone i wyróżnione, a wszyscy uczestnicy otrzymali upominki jako wyraz uznania za zaangażowanie, kreatywność i udział w konkursie.
 
Serdecznie dziękujemy dzieciom, rodzicom oraz organizatorom z Przedszkola Miejskiego nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi „Czerwony Kapturek” za przygotowanie tego wyjątkowego przedsięwzięcia, które nie tylko rozwija pasje najmłodszych, ale także buduje więź z naszą małą ojczyzną i uczy dostrzegania piękna najbliższego otoczenia.
 
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych fotograficznych sukcesów!
 
GALERIA ZDJĘĆ

Blog Burmistrza
Miasta Koła

Kalendarium wydarzeń

Strona stworzona przez F&A MEDIA