Strona ta wykorzystuje cookies 🍪 W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Prywatności".
tel. 63 27 20 810 lub 63 26 27 503  um@kolo.pl  |  7 Czerwca 2026 r. Imieniny: Roberta i Wiesława

„Dance On Fire” ponownie roztańczył Koło

Dodane: 30 Maj 2026  11:53:39   Opublikował: Piotr Kapalski
Trzy dziewczynki w kolorowych strojach tanecznych (czarno-żółtym, żółtym i zielonym) podczas występu na scenie zawodów tanecznych Dance on Fire. W tle ekran z ognistą grafiką i widownia.
O tym, że taniec to jedna z najwspanialszych i najpiękniejszych pasji, jakie można posiadać, przekonać się mogą uczestnicy rozgrywającego się dziś w naszym mieście III Ogólnopolskiego Turnieju Tańca „Dance On Fire” zorganizowanego przez Szkołę Tańca i Fitnessu Gama Dance Studio przy wsparciu Stowarzyszenia „Impresja”.

Sala MOSiR-u gości dziś wielu tancerzy, a współorganizatorem wydarzenia jest m.in. Miasto Koło, burmistrz Krzysztof Witkowski objął turniej honorowym patronatem. To wyjątkowe przedsięwzięcie przyciągnęło do naszego miasta dzieci i młodzież z całej Polski. Dla młodych wykonawców turniej to nie tylko sportowa rywalizacja, ale też okazja do rozwoju artystycznego, mentalnego i budowania nowych relacji. Emocje sięgają zenitu, a taneczne zmagania wciąż trwają. Wydarzenie kontynuowane będzie również jutro, przynosząc kolejną dawkę tanecznych popisów. Koło dawno już nie było tak roztańczone!

GALERIA ZDJĘĆ

Blog Burmistrza
Miasta Koła

Kalendarium wydarzeń

Strona stworzona przez F&A MEDIA