Strona ta wykorzystuje cookies 🍪 W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Prywatności".
tel. 63 27 20 810 lub 63 26 27 503  um@kolo.pl  |  25 Stycznia 2022 r. Imieniny: Pawła i Miłosza

Piątek i sobota - Koło Bluesa 2015

Dodane: 26 Czerwiec 2015  14:01:00   Opublikował:
Piątek i sobota - Koło Bluesa 2015

Pod znakiem bluesa oraz dwu- i czterokołowców upłynie najbliższy weekend w Kole. Festiwal Koło Bluesa oraz Międzynarodowy Zlot Motocykli i Automobili ma już swoje stałe miejsce w kalendarzu imprez lokalnych, zapewniając naszemu miastu spory rozgłos. Odbywa się po raz 11! Uczestników zlotu przybywa, a na muzycznej scenie prezentują się każdego roku kolejne gwiazdy. Tegoroczna impreza wraca na nadwarciańskie błonia! Wy też na nią czekaliście cały rok?

Gwiazdą tegorocznego Koło Bluesa będzie legendarny zespół Dżem, zaliczany do najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki rockowo-bluesowej. Na scenie naszego festiwalu zawsze stawały ikony tego gatunku muzycznego, a Dżem był najbardziej oczekiwaną przez zwolenników tej imprezy formacją. Zatem, spełnią się marzenia wielu fanów! 

Na muzycznej scenie pojawią się: 

w piątek: Karen's Diet (początek ok. godz. 18.00), Vintage (ok. 19.30), Dżem (ok. 21.30), Trick Beck (ok. 23.30); zaś w sobotę usłyszymy: Cranks (ok. 16.30), Leslau (ok. 17.30), Nadciśnienie (ok. 19.00), Zdrowa Woda (ok. 20.30), Podróbka (ok. 22.30), Rewizor (ok. północy). Godziny scenicznych prezentacji mogą się zmienić, więc fanom radzimy nie sugerować się wyznaczonymi terminami, tylko przyjść i… cieszyć się chwilą! 

Drugą, inną, choć absolutnie nierozłączną częścią imprezy jest zlot motocykli i starych aut. Od początku wydarzenia te współistnieją i razem tworzą niepowtarzalny klimat spotkania w Kole. Największą atrakcją dla oglądających będzie zapewne wielka i głośna parada ulicami miasta, konkursy i pokazy zlotowe, a motocykliści czekają na uroczystość mianowania nowych członków i nadawanie wyróżnień. Parada rozpocznie się w sobotę w samo południe. Motocykliści wyruszą z ulicy Wiejskiej i okrążą całe miasto.

Impreza z roku na rok rozkwita, promując nasze miasto i region. Rzesze fanów czekają cały rok na ten wyjątkowy „głośny” weekend. 

Organizatorem Koło Bluesa jest Urząd Miejski w Kole, a Zlotu Motocyklowego Klub Motocyklowy Knight Riders Poland Chapter Koło. Imprezę wspierają liczni sponsorzy i przyjaciele.


Blog Burmistrza
Miasta Koła

Kalendarium wydarzeń

Strona stworzona przez F&A MEDIA