tel. 63 27 20 810 lub 63 26 27 503  um@kolo.pl  |  26 Kwietnia 2024 r. Imieniny: Marzeny i Marii

Porażka Olimpii z liderem 0:1

Dodane: 29 Kwiecień 2013  08:08:00   Opublikował:
Jesienią ubiegłego roku Olimpia wygrała w Ostrowie 3:0. Prawie każdy z kibiców liczył, że Olimpia nie przegra tego pojedynku. Niestety, gospodarzy spotkał zimny prysznic bowiem ulegli  liderowi grupy Centrze 0:1 (0:0).

Spotkanie było  rozegrane pod dyktando gości i oni dyktowali warunki gry. Już na początku meczu ostrowianie mogli prowadzić, ale dzięki bardzo dobrze broniącemu golkiperowi Olimpii Robertowi Sulińskiemu nie stracili gola. W przerwie meczu nie wiadomo co powiedział trener Mikusik swoim zawodnikom, ale gra stała się bardziej wyrównana  i  Olimpia stworzyła kilka dogodnych sytuacji. Niestety w 83. minucie po błędzie Sulińskiego Tomasz Adamiak ustalił wynik tego spotkania.

Tym zwycięstwem Centra Ostrów umocniła się na pozycji  lidera, wywożąc z Koła zasłużenie 3 punkty. Po meczu Jarek Kawka powiedział:  - Mecz na pewno mógł się podobać. Chłopaki zostawili dużo zdrowia na boisku i szkoda, że nie udało się dowieźć chociażby remisu, bo naprawdę dużo nie brakło. Drużyna Centry to drużyna piłkarsko najlepsza z jaką zmierzyliśmy się w tym sezonie.

Skład Olimpii: Robert Suliński, Mateusz Trzmielewski, Piotr Krzyżanowski, Filip Szymański, Dawid Wiśniewski, Dawid Jóźwiak, Łukasz Ekiert (Kamil Jaroszewski 75’), Ariel Szczesiak (Bartosz Przybyłowski 80’), Piotr Marańda, Artur Bednarczyk (70’ Piotr Baryła), Jarosław Kawka (78’ Michał Nowakowski).