tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Poniedziałek, 3 sierpnia 2020   Imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema

Koło na targach turystycznych we Wrocławiu

Od piątku do niedzieli we Wrocławiu trwają Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego. Wśród setek wystawców jest stoisko miasta Koła i kolskich firm z branży (o powierzchni 20 m.kw): „BIAŁY FORTEPIAN” Luiza Pinkowska, Pola Paulina Mazurkiewicz - Hotel MAZUREK oraz Czajnik Coffee & Tea Oriental Piotr Gołębski.
 
Najpierw Koło i lokalni mali i średni przedsiębiorcy promowali swoje produkty i usługi na poznańskiej BUDMIE. Później na Tour Salon - Targach Regionów i Produktów Turystycznych w Poznaniu. Trzecim zadaniem, możliwym do realizacji dzięki projektowi unijnemu pt.: „Zwiększenie międzynarodowej rangi gospodarczej Regionu Wielkopolskiego poprzez działania prowadzone w zakresie promocji gospodarczej regionu przez Gminę Miejską Koło”, wartego przeszło 1 mln 700 tys. zł. jest obecność na targach we Wrocławiu.

Targi turystyczne we Wrocławiu dzięki ciekawej formule przyciągają wielu odwiedzających. To coś więcej niż klasyczna impreza wystawiennicza - częściej mówi się o tej imprezie jako o show turystycznym. Corocznie swoją ofertę na targach prezentuje ponad 200 wystawców z kraju i ze świata. Można tam znaleźć ciekawe inspiracje na stoiskach państw, regionów, miast, organizacji turystycznych czy lokalnych grup działania, biur podróży, hoteli, ośrodków SPA, parków rozrywki. Dużą popularnością cieszą się stoiska oferujące nieszablonowe sposoby spędzania czasu wolnego. Od lat inicjatywie towarzyszą festiwale - podróżników i kulinarny. Organizowane są atrakcje dla dzieci i młodzieży, a dla szkół - warsztaty o tematyce turystycznej. Rozgrywana jest gra targowa, a na scenie i na stoiskach trwają konkursy. Przedsięwzięciu towarzyszą szkolenia i warsztaty, m.in. z tematyki nowych trendów w promocji i marketingu. W 2018 roku imprezę odwiedziło prawie 13 tys. osób. Targi MTT Wrocław zostały wyróżnione odznaczeniem ministerialnym, odznaką honorową "Za zasługi dla turystyki".

Przedsięwzięcie ma służyć promocji lokalnych biznesów, co przełoży się bezpośrednio na promocję Koła i całego regionu Wielkopolski.
 
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe