tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Piątek, 10 lipca 2020   Imieniny: Amelii, Filipa, Witalisa

Otwarte Mistrzostwa Mogilna w Pływaniu 2020 za nami

W ostatnią sobotę zawodnicy klubu HURAGAN Koło z roczników 2008 – 2012 rywalizowali na Krytej pływalni w Mogilnie. Startowali tylko w pierwszym bloku zawodów zdobywając: 5 złotych, 10 srebrnych i 10 brązowych medali. W klasyfikacji klubów po pierwszym bloku nasz zajmował 4 miejsce. Na zakończenie zawodów ostatecznie zajął 8 miejsce na 19 zgłoszonych.

Zajęte miejsca w zawodach:

Gauden Szymon (2012) klasyfikacja w roczniku 2011:
50 m dowolny:           6 miejsce
50 m grzbietowy:       4 miejsce
50 m klasyczny:         5 miejsce
Na zakończenie zawodów 6 zawodnik wśród chłopców - 9 lat i młodszych
 
Szwast Marcin (2012) klasyfikacja w roczniku 2011:
50 m dowolny:           2 miejsce
50 m grzbietowy:       3 miejsce
50 m klasyczny:         4 miejsce
Na zakończenie zawodów 4 zawodnik wśród chłopców - 9 lat i młodszych
 
Filipiak Aleksander (2011):
50 m dowolny:           4 miejsce
100 m dowolny:         2 miejsce
100 m zmienny:         2 miejsce
Na zakończenie zawodów 3 zawodnik wśród chłopców - 9 lat i młodszych
 
Gaj Helena (2010):
50 m dowolny:           3 miejsce
50 m klasyczny:         2 miejsce
50 m motylkowy:       1 miejsce
100 m dowolny:         3 miejsce
100 m klasyczny:       2 miejsce
100 m zmienny:         3 miejsce
Na zakończenie zawodów 5 zawodniczka wśród dziewcząt - 10 lat.
 
Murakowski Wojciech (2010):
50 m dowolny:           1 miejsce
50 m klasyczny:         2 miejsce
50 m motylkowy:       3 miejsce
100 m klasyczny:      3 miejsce
100 m zmienny:         3 miejsce
Na zakończenie zawodów 3 zawodnik wśród chłopców - 10 lat.
 
Gauden Kornelia (2009):
50 m dowolny:           2 miejsce
50 m grzbietowy:       1 miejsce
50 m motylkowy:        2 miejsce
100 m grzbietowy:     1 miejsce
100 m zmienny:          2 miejsce
Na zakończenie zawodów 3 zawodniczka wśród dziewcząt - 11 lat.
 
Szwast Mateusz (2009):
50 m dowolny:           5 miejsce
50 m grzbietowy:       2 miejsce
50 m motylkowy:       3 miejsce
100 m dowolny:         3 miejsce
100 m grzbietowy:     1 miejsce
Na zakończenie zawodów 4 zawodnik wśród chłopców - 11 lat.
 
Kapturska Martyna (2008):
50 m dowolny:           8 miejsce
50 m klasyczny:         4 miejsce
100 m grzbietowy:     5 miejsce
100 m klasyczny:       4 miejsce
Na zakończenie zawodów 9 zawodniczka wśród dziewcząt - 12 lat.
 
Molenda Waldemar (2008):
50 m dowolny:           5 miejsce
100 m grzbietowy:     4 miejsce
100 m zmienny:          3 miejsce
Na zakończenie zawodów 5 zawodnik wśród chłopców - 12 lat

Źródło: HURAGAN Koło
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe