tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Poniedziałek, 3 sierpnia 2020   Imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema

Koło na poznańskich Targach Regionów i Produktów Turystycznych

Na kolejnych poznańskich targach wystawiają swoje produkty i usługi kolskie firmy. Wciąż mamy w pamięci doświadczenia zdobyte na BUDMIE, a już przyszedł czas kolejnej promocji regionalnych małych i średnich przedsiębiorców na Tour Salon - Targach Regionów i Produktów Turystycznych w Poznaniu. To kolejny krok w realizacji projektu unijnego pt.: „Zwiększenie międzynarodowej rangi gospodarczej Regionu Wielkopolskiego poprzez działania prowadzone w zakresie promocji gospodarczej regionu przez Gminę Miejską Koło”, wartego przeszło 1 mln 700 tys. zł.
 
W dniach 14-16 lutego, na stoisku zaaranżowanym przez Urząd Miejski w Kole, o powierzchni wystawienniczej 20 m. kw., promują się przedsiębiorcy z branży turystycznej: „BIAŁY FORTEPIAN” Luiza Pinkowska, Pola Paulina Mazurkiewicz - Hotel MAZUREK oraz Czajnik Coffee & Tea Oriental Piotr Gołębski. TOUR SALON jest miejscem prezentacji ofert z kraju i zagranicy: regionów, biur podróży, touroperatorów, uzdrowisk, SPA, hoteli, przewoźników, ubezpieczycieli czy wydawnictw. Przez trzy dni TOUR SALON jest platformą komunikacji i wymiany doświadczeń. Są tu przedstawicie wszystkich izb i stowarzyszeń branżowych. Targi odwiedzają w znacznej większości przedstawiciele polskich firm i podmiotów związanych z sektorem turystycznym. Z roku na rok przybywa przedstawicieli zagranicy. Stoiska odwiedziło blisko 9.566 osób, a zaprezentowało się ponad 211 wystawców z 16 krajów.
 
Przedsięwzięcie ma  służyć promocji lokalnych biznesów, co przełoży się bezpośrednio na promocję Koła i całego regionu Wielkopolski.
 
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe