tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Poniedziałek, 3 sierpnia 2020   Imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema

Koło i lokalni przedsiębiorcy na poznańskich Targach BUDMA 2020

Miasto sięgnęło po niestosowaną dotąd na tak wielką skalę formę promocji – uczestniczy w Międzynarodowych Targach Budownictwa BUDMA w Poznaniu. Wszystko w ramach realizacji projektu unijnego pt.: „Zwiększenie międzynarodowej rangi gospodarczej Regionu Wielkopolskiego poprzez działania prowadzone w zakresie promocji gospodarczej regionu przez Gminę Miejską Koło”, wartego przeszło 1 mln 700 tys. zł, służącego promocji lokalnych i regionalnych przedsiębiorstw.

Targi BUDMA to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie. Przez cztery dni, targi budowlane prezentują najnowszą ofertę produktową, technologiczną i usługową blisko 1000 firm z Polski i zagranicy. Dzięki realizacji przez Gminę Miejską Koło  unijnego projektu, na powierzchni wystawienniczej 40 m. kw. prezentują swoją bogatą ofertę 3 lokalne przedsiębiorstwa: MK STELLA Konrad Marek, F.H.U.P. „SZABELSKI” Tadeusz Szabelski oraz Pracownia Projektowa Krzysztof Broż. Lokalne firmy promują m.in. obaj kolscy włodarze – burmistrz dr Krzysztof Witkowski oraz zastępca burmistrza Lech Brzeziński. – Po raz pierwszy biorę udział w takiej inicjatywie, to wartościowe doświadczenie – powiedział burmistrz dr Krzysztof Witkowski.

Przedsięwzięcie ma służyć promocji lokalnych i regionalnych przedsiębiorstw (małych i średnich), co przełoży się bezpośrednio na promocję Koła i całego regionu Wielkopolski.
 
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe