tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Piątek, 18 października 2019   Imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła

Stopnie awansu zawodowego nauczycieli wręczone

Siedmiu nauczycielom z  kolskich szkół podstawowych akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego wręczył burmistrz Krzysztof Witkowski. Miła uroczystość z udziałem wiceburmistrza Lecha Brzezińskiego i zaproszonych gości miała miejsce w sali sesyjnej ratusza.
 
Po wzmożonej pracy w czasie zdobywania awansu w placówkach, które ich zatrudniają, nauczyciele zdali pomyślnie egzamin potwierdzający ich wysokie kwalifikacje i od września br. rozpoczną pracę w swoich szkołach jako mianowani. Przez ten czas realizowali swoje zadania dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze, jednocześnie pogłębiając wiedzę i umiejętności zawodowe, doskonaląc warsztat pracy, wykorzystując technologie informacyjne i komunikacyjne. Wręczając akty nadania oraz kwiaty, burmistrz gratulował mianowanym i życzył dobrych efektów i sukcesów w pracy oraz samych zadowolonych ze szkoły uczniów.
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe