tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Poniedziałek, 3 sierpnia 2020   Imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema

Festyn Rodzinny w Przedszkolu Miejskim nr 3 w Kole

Tuż przed wakacjami w Przedszkolu Miejskim nr 3 w Kole odbył się „Festyn Rodzinny”. Celem festynu była integracja środowiska rodzinnego z przedszkolnym.

Na dzieci i ich rodziny czekała moc atrakcji: pokaz Taekwondo, zabawy ruchowe prowadzone przez przedstawicieli Akademii Piłkarskiej Reissa, zabawy muzyczno-ruchowe prowadzone przez opiekunów poszczególnych grup, które sprawiły wiele radości zarówno starszym jak i młodszym uczestnikom festynu.

Wszyscy chętnie zaglądali do miejsc, gdzie oferowane były smakołyki. Ciasta, owocowe szaszłyki, wata cukrowa, chłodne napoje oraz pyszne kiełbaski z grilla w towarzystwie ogórka oraz chleba ze smalcem sprawiły, iż każdy podczas festynu był szczęśliwy i najedzony. Zadowolenie na twarzach dzieci i ich rodziców, świadczyło o tym, iż zabawa była udana.

Za pomoc w organizacji dziękujemy: Rodzicom, którzy upiekli ciasta, Panu Rafałowi Jankowskiego z firmy Sokołów, hurtowni spożywczej Monika i Krzysztof Kaczmarek, piekarni Wioleta i Waldemar Kostańscy, Galew - Mięs Wiesław Galemba, Firmie Presto Krzysztof Radwański, Akademii Piłkarskiej Reissa, Panu Stanisławowi Szal, Komendzie Hufca ZHP Koło oraz wszystkim, którzy pomagali w organizacji festynu.

Źródło: PM3 w Kole

  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe