tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Niedziela, 16 lutego 2020   Imieniny: Danuty, Julianny, Daniela

Będą dwie kolejne siłownie zewnętrzne

Miasto Koło uzyskało z Ministerstwa Sportu dofinansowanie w kwocie 49.999,00 zł, na budowę dwóch siłowni zewnętrznych. Zostaną one wybudowane w Parku 600-lecia oraz przy placu zabaw, obok skrzyżowania ulic Jana Pawła II i Włocławskiej.

Na zagospodarowanie terenu pod siłownie zewnętrzne przy ul. Włocławskiej oraz al. Czesława Freudenreicha z programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym – Otwarte Strefy Aktywności otrzymaliśmy prawie 50 tys. zł dofinansowania, a kwota ta stanowi połowę kosztów przedsięwzięcia. W ramach zadania pojawią się urządzenia rekreacyjne, ławki, kosze, stoły do tenisa, miejsca do gier plenerowych.

Po dopełnieniu procedur, prawdopodobnie w sierpniu ruszy budowa dwóch nowych obiektów, a już w październiku miejsca te, gotowe, będą zapraszały do rekreacji i zdrowego wypoczynku. - W Kole jest coraz więcej obszarów aktywności dla mieszkańców, zachęcam do korzystania  – powiedział kolski włodarz Krzysztof Witkowski.
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe