tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Sobota, 24 sierpnia 2019   Imieniny: Bartłomieja, Malwiny, Jerzego

Udany turniej młodych zawodników Oyama Karate

W dniu 9 lutego 2019 r. w Hali Sportowej w Moszczenicy odbyły się VIII Mistrzostwa Makroregionu Centralnego OYAMA PFK w Kata. Ich organizatorem był Piotrkowski Klub Oyama Karate „WASHI” na czele z Sensei Dariuszem Szulcem 4 dan.

Impreza ta była kolejna okazją dla reprezentantów Kolskiego Klubu Sportów Walki, do sprawdzenia swoich umiejętności sportowych w trakcie bezpośredniej rywalizacji turniejowej.  W zawodach wystartowało ponad 100 karateków z 8 ośrodków Oyama karate (Turek, Koło, Łódź, Legionowo, Kozienice, Konin, Otwock i Piotrków Trybunalski) startujących w konkurencjach Kata i Kobudo. Podopieczni sensei Krzysztofa Wojewody wystąpili w skromnej pięcioosobowej ekipie, zdobywając pięć medali, które wywalczyli: Maria Wasielewska II miejsce Kata i II miejsce Kobuda, Supeł Zuzanna, Waberski Adam i Nowakowski Bartosz miejsca III. Szczęscie nie dopisało tym razem Niżewskiej Mai, której pół punktu zabrakło, aby znaleźć się w finałowej czwórce, dającej prawo do walki o medale. Finaliści otrzymali puchary i dyplomy z rąk Starosty Powiatu Piotrkowskiego Pana Piotra Wojtysiaka.

Opiekę nad naszymi zawodnikami sprawowała sensei Marlena Wojewoda wraz z przybyłymi rodzicami, a sensei Krzysztof Wojewoda pełnił funkcję sędziego centralnego zawodów.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i liczymy na kolejne medale.

Źródło: Kolski Klub Sportów Walki


 
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe