tel. (63) 272-23-11  
banerwirtualnyspacer
Miasto Koło
Czwartek, 22 lutego 2018   Imieniny: Małgorzaty, Marty, Piotra

Pasowanie na przedszkolaka w PM 3

Bardzo uroczystym i zarazem najważniejszym świętem dla dzieci w naszym przedszkolu było „Pasowanie na Przedszkolaka”, które odbyło się we wtorek 06 lutego.

W tym szczególnym dniu maluchom towarzyszyli ich rodzice. Na uroczystość pasowania na przedszkolaka przybyła również Pani Katarzyna Michalak  Naczelnik Wydziału Oświaty Urzędu Miejskiego w Kole oraz Pani Karolina Karalus Przewodnicząca Rady Rodziców Przedszkola. Dzieci zaprezentowały zdobyte w przedszkolu umiejętności: mówiły wiersze, śpiewały piosenki, oraz tańczyły. Następnie złożyły „przedszkolne ślubowanie” i obiecały być dzielnymi przedszkolakami. Aktu pasowania dokonała Dyrektor Pani Izabela Adamek, kładąc na ramieniu każdego dziecka „zaczarowany ołówek”, nadawała mu miano przedszkolaka.

Po pasowaniu dzieci otrzymały dyplomy i upominki od zaproszonych gości. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Dla przedszkolaków był to wyjątkowy dzień. Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji uroczystości.

Źródło: PM 3 w Kole
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekmopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w Kole
  • Telewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"
  • Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe