tel. 63 27 20 810 lub 63 26 27 503  um@kolo.pl  |  26 Kwietnia 2024 r. Imieniny: Marzeny i Marii

Olimpia coraz bliżej klasy okręgowej

Dodane: 16 Maj 2016  08:17:00   Opublikował:
Olimpia Koło – SKP Słupca 0:4 (0:2). Już w 2. minucie meczu goście mogli prowadzić 1:0 z Olimpią, ale nie wykorzystali rzutu karnego, którego egzekutorem był Norbert Lorencki. Bita przez niego piłka uderzyła w słupek i wyszła w pole. Goście nadrobili to z nawiązką i wygrali w Kole 4:0.

Ale jak mówi stare przysłowie: „co się odwlecze to nie uciecze”. Tak było i w tym przypadku. 5 minut później Jacek Mikołajczyk zdobył prowadzenie 1:0.  Na kolejną bramkę czekaliśmy do 30. minuty, kiedy to AdamJaszczak zdobył kolejnego gola. Z tym wynikiem zawodnicy zeszli do szatni. Po ostrej reprymendzie trenera Huberta Powietrzyńskiego, po przerwie kolanie ruszyli do ataku chcąc odrobić straty. Zamiast zmniejszyć rozmiary porażki spotkał ich zimny prysznic, bowiem w 47. minucie Piotr Witowski umieścił piłkę w siatce. W 86. minucie Piotr Głowala ustalił wynik na 4:0 dla słupczan. Tak więc kolanom uciekły 3 punkty i widmo spadku do klasy okręgowej jest coraz bliższe. Członek OZPN w Koninie Jarosław Kawka tak skomentował przegrany mecz:  - W tym meczu byliśmy drużyną słabszą w każdym elemencie i zasłużenie przegraliśmy, a wynik jest tego wykładnikiem.

Składy drużyn: Olimpia– Łukasz Szymański, Eryk Lisiak, Radosław Urbaniak,  Paweł Powietrzyński, Sylwester Śliga, Ariel Szczesiak, Kamil Jaroszewski, Michał Rutkowski, Mariusz Nieznalski, Mateusz Zaborski, Piotr Marańda.

SKP Słupca – Maciej Przygoda, Daniel Bednarowicz,  Jacek Mikolajczyk, Sebastian Jasiak, Marcel Kozorowski,  Norbert Lorencki, Michał Loencki, Piotr Głowala, Alan Kujawa, Tomasz Rosiński, Adam Jaszczak.