tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Wtorek, 11 sierpnia 2020   Imieniny: Ligii, Zuzanny, Lukrecji

Bezbramkowy remis Olimpii

W ostatnim meczu kontrolnym IV grupy południowej, Olimpia Koło podejmowała zespół MGLKS Termy Uniejów. Wynik meczu 0:0 sprawiedliwy, gra wyrównana, choć każda z drużyn miała szansę zdobycia przynajmniej jednej bramki.

Zespół z Uniejowa to zupełnie przyzwoicie grająca drużyna, która ma dobrego bramkarza. Piłkarze grają w Łódzkiej Lidze w klasie okręgowej i zajmują 11. miejsce. W rundzie jesiennej rozegrali 15. meczy zdobywając 18 punktów, strzelając 32 bramki, tracąc 27. Poziomem gry Terma dorównywała IV ligowej ekipie z Koła.

Pierwszy mecz Olimpia rozegrała w prawie w pełnym składzie. Zabrakło tylko nowego nabytku Zborowskiego z Polonii Golina. Zagrał natomiast wychowanek Olimpii Łukasz Kujawa, który był najbliższy zdobycia gola. W 63. minucie otrzymał podanie w środkowej strefie boiska, minął czterech zawodników niczym tyczki slalomowe i będąc sam na sam z bramkarzem strzelił mu prosto w nogi. W 70. minucie silny strzał oddali goście, ale Suliński wyciągnął się jak struna i chwycił piłkę. Kolanie pod koniec meczu próbowali strzałów z dystansu. Mecz toczył się w przyjaznej atmosferze, obyło się bez złośliwych fauli.

W najbliższą sobotę 29 marca o godz. 15:00 kolska drużyna podejmować będzie LKS Ślesin.

Skład Olimpii: Suliński (70 Szymański), Urbaniak, Wiśniewski, Kwiatkowski, Rutkowski, Nieznalski, Kujawa, Szczesiak, Marańda, Kawka (70 Powietrzyński), Kotkowski (70 Jaroszewski).
 
mc
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe