tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Niedziela, 12 lipca 2020   Imieniny: Jana, Pameli, Weroniki

„Proces informatyzacji administracji” – to trzecie spotkanie z cyklu „Wymiana doświadczeń i dobrych praktyk”, które odbywa się w ramach projektu „Wdrożenie uprawnień zarządczych oraz szkolenia kadr Urzędów Gmin Koło, Grzegorzew, Kłodawa, Kościelec, Osiek Mały”.

Spotkanie odbyło się 26 kwietnia 2012 roku w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Wityng Sp. z o.o w Mikorzynie pod Ślesinem. W spotkaniu uczestniczyło 5-ciu urzędników gmin biorących udział w projekcie.

Celem spotkania była wymiana doświadczeń i dobrych praktyk z obszaru: Proces informatyzacji administracji.

Jednym z punktów przedstawionych przez trenera było zapoznanie urzędników z „Zielonym biurem” – w standaryzacji ECCC oraz systemem e - Administracji w naszym kraju.

Moderatorem spotkania był Jacek Daniel - nauczyciel na poziomie ponadgimnazjalnym i akademickim z ponad 20 letnim stażem. Trener i edukator certyfikowanych szkoleń ECDL, ECCC, który prowadzi szkolenia dla JST, Korpusu Kancelarii Premiera RP, MEN i CIE oraz szkolenia certyfikowane w projektach EFS Kapitał Ludzki.

W ramach spotkania uczestnicy otrzymali pakiet materiałów szkoleniowych a także słodki poczęstunek w przerwach kawowych, oraz ciepły posiłek w przerwie obiadowej zapewniony w ramach cateringu, jaki towarzyszy szkoleniu. Organizator zapewnił również nocleg w miejscu spotkania.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe