tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Niedziela, 12 lipca 2020   Imieniny: Jana, Pameli, Weroniki

Wstępny projekt zagospodarowania ratuszowego poddasza

W budżecie miasta Koła na 2012 rok Burmistrz Miasta oraz Rada Miejska w Kole przeznaczyli określone środki na remont poddasza Ratusza Miejskiego z przeznaczeniem na organizację dwóch wystaw stałych dotyczących kolskiego fajansu oraz historii miasta.

Zamierzenia stają się pomału rzeczywistością. Architekt Pan Bartosz Rusztyk zaprezentował właśnie wstępny projekt zagospodarowania tego pomieszczenia uzgodniony z dyrekcją muzeum. Należy zaznaczyć, że jest to pierwszy projekt na który nanoszone będą ewentualne poprawki.

Z tego co widać, ekspozycje, prezentujące nasze miejscowe dziedzictwo historyczno-kulturowe, będą spełniać nowoczesne wymagania współczesnego odbiorcy kultury.

- Jestem zadowolony, że władze miasta postanowiły zagospodarować w ten sposób puste pomieszczenie w Ratuszu. Myślę, że po zakończeniu inwestycji Koło będzie miało się czym pochwalić – powiedział dr Krzysztof Witkowski, dyrektor kolskiego muzeum.

Zwracamy się tez do Państwa z prośbą o ewentualne uwagi do przedstawionego projektu.

<
>
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe