tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Poniedziałek, 3 sierpnia 2020   Imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema

Rada Miejska w Kole stanęła na wysokości zadania!

Nasi radni nie tylko zdecydowanie i zgodnie podejmują ważne dla miasta uchwały, ale jak się dziś okazało, są chętni do podejmowania wszelkich, pozytywnych inicjatyw. Właśnie wykonując przysiady i pompki włączyli się w ogólnokrajową akcję #GaszynChallenge i wsparli Sandrę oraz inne dzieci chorujące na SMA. Radę do zadania nominował Burmistrz Miasta Koła dr Krzysztof Witkowski.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Kole Tomasz Sobolewski nominował: Marka Świątka Przewodniczącego Rady Powiatu Kolskiego oraz radnych Rady Powiatu Kolskiego, Szkołę Podstawową nr 3 w Kole z dyr. Grażyną Trocińską na czele oraz Miejski Ośrodek Profilaktyki i Pomocy Rodzinie, którego kierownikiem jest Agnieszka Zborowska-Karbowa.

Akcję zaplanowano na placu przez ratuszem. Krótko przed rozpoczęciem rozpętała się burza… – Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, radni podjęli wyzwanie, aby pomóc w tym szczytnym celu, jakim jest zbiórka dla małej Sandry – powiedział przewodniczący Tomasz Sobolewski.

Zebrana kwota 330 zł została przekazana na leczenie Sandry.

Akcja zatacza dalsze koła…
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe