tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Środa, 27 maja 2020   Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

Darmowy audiobook o tematyce ekologicznej

W tym wyjątkowym czasie powszechnej kwarantanny chcielibyśmy podzielić się z Państwem darmowym autorskim audiobookiem o tematyce ekologicznej pt. „Owca Ola Bohaterką Pola”. Audiobook porusza temat dzikich wysypisk śmieci, ochrony lasów, a także szeroko pojętej ekologii.

Teatr Kultureska jest teatrem, który prowadzi edukację ekologiczną poprzez spektakle teatralne. Z racji tego, że obecnie realizacja przedstawień jest niemożliwa chcielibyśmy szerzyć edukację ekologiczną w innej, równie bajecznej formie. Napisaliśmy i nagraliśmy oryginalną bajkę, poruszającą tematy ekologiczne. Chcielibyśmy, żeby pomogła kształtować świadomość ekologiczną młodego pokolenia. Jest to też doskonała rozrywka dla dzieci na obecny trudny czas pozostawania w domu.
 
Polecamy więc udostępnianie bajki na Facebooku, stronach internetowych, a także w innych mediach społecznościowych – niech skorzystają najmłodsi, a w przyszłości również przyroda!
 
Zapraszamy do przekazywania bajki mieszkańcom Państwa gminy. Audiobook można odsłuchać poniżej:Życzymy zdrowia!

Pozdrawiamy,

Źródło: Zespół Teatru Kultureska, www.kultureska.pl
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe