tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Niedziela, 12 lipca 2020   Imieniny: Jana, Pameli, Weroniki

„Święta na gotowo. Zostań w domu”

„Święta na gotowo. Zostań w domu”, to przedświąteczny projekt skierowany do mieszkańców Koła. Jego celem jest minimalizowanie zagrożeń i zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Aby rozluźnić przedświąteczny tłok w sklepach, lokalne restauracje, bary, kawiarnie i inne przedsiębiorstwa gastronomiczne przygotowały „wielkanocne menu”, z którego potrawy i wypieki można zamawiać „na wynos”.

Zachęcamy do skorzystania z tej formy zorganizowania tegorocznych Świąt Wielkanocnych. Zaoszczędzi to Państwu trudu i czasu, pozwoli cieszyć się zdrowiem swoim i najbliższych, a także przyniesie spokój i wyciszenie, zwiększające nadzieję, że wkrótce będzie lepiej.
 
Jak to zrobić?

Wciśnij klawisz „ctrl” i kliknij link: http://www.mdk.kolo.pl/wydarzenie,368,swieta-na-gotowo

Po kliknięciu logotypu, na Państwa monitorze wyświetlą się wszystkie potrzebne informacje, zawierające m.in. wielkanocne menu, terminy, do kiedy można składać zamówienia i kontaktowe numery telefonów firm, które zgłosiły się do projektu.

Mając na uwadze fakt, że przyszło nam mierzyć się z epidemią, zapraszamy do udziału w akcji, prosząc jednocześnie o rozpowszechnienie tej świątecznej oferty wśród rodziny i znajomych.

        

     
 
      

 

Źródło: MDK w Kole
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe