tel. (63) 272-23-11  
banerzyczenia
Miasto Koło
Sobota, 4 kwietnia 2020   Imieniny: Izydora, Wacława, Platona

Restauracja popularnej sieci ma realne szanse powstać w Kole!

W najbliższym czasie Burmistrz Miasta Koła przedłoży Radzie Miejskiej projekt uchwały w sprawie zmiany planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ul. Dąbskiej. Wnioskowała o to firma Mc Donald's, która zamierza postawić w tej okolicy restaurację, a obecnie obowiązujący dla tego terenu plan nie pozwala zrealizować inwestycji w wymaganym zakresie.

Włodarz wystąpił w tej sprawie o konsultację merytoryczną do Komisji Rozwoju Gospodarczego i Zagospodarowania Przestrzennego Rady Miejskiej, która na wczorajszym posiedzeniu pozytywnie zaopiniowała wniosek. Zatem, wkrótce pod obrady sesji trafi stosowny projekt i radni miejscy w głosowaniu zdecydują o losach inwestycji.

Zmiana planu jest co prawda pierwszym krokiem przed realizacją przedsięwzięcia, bowiem przed inwestorem jeszcze długa droga formalna – ale krokiem najważniejszym, wiodącym ku założonemu celowi!
 
 
 
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe