tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Niedziela, 12 lipca 2020   Imieniny: Jana, Pameli, Weroniki

MDK w Kole serdecznie zaprasza na spektakl "POLOWANIE NA MĘŻA"

MDK w Kole serdecznie zaprasza na spektakl "POLOWANIE NA MĘŻA" w wykonaniu Kolskiego Teatru Otwartego im. Czesława Freundenreicha.

„Polowanie na męża”, to jedna z komedii  napisanych przez Michała Bałuckiego, żyjącego w latach 1837-1901. W latach osiemdziesiątych XIX wieku jego dzieła były jednymi z najczęściej wystawianych na scenach wielu polskich teatrów. Po jego twórczość sięgnął również propagator kolskiego przedwojennego amatorskiego ruchu teatralnego, Czesław Freudenreich, właściciel Fabryki Fajansu i Majoliki w Kole – postać zasłużona dla miasta. 

Reżyser spektaklu Aneta Piorun i aktorzy Kolskiego Teatru Otwartego przy MDK w Kole stworzyli zabawne przedstawienie, komedię pełną zwrotów akcji i subtelnej kpiny z ludzkich charakterów. 

Źródło: MDK w Kole
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe