tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Wtorek, 4 sierpnia 2020   Imieniny: Dominika, Protazego, Jana

II Zimowe Mistrzostwa Miasta Koła w Pływaniu

Zawody zostały zorganizowane przez MUKS HURAGAN Koło oraz MOSIR Koło na Pływalni Miejskiej w Kole. W zawodach rywalizowali zawodnicy MUKS HURAGAN Koło, Rekin Konin, Iskry Konin, UKS Maratończyk Orka Ostrów Wielkopolski, MKS Oceanik Ostrzeszów oraz zawodnicy niezrzeszeni w klubach z Koła, Turku i okolic.

Zawody zostały podzielone na dwa bloki. W pierwszym bloku startowało 51 dzieci, które rywalizowały w kategoriach wiekowych 2013 i młodsi, 2012 oraz 2011. Drugi blok to rywalizacja roczników 2011, 2010, 2009 oraz kategoria OPEN – 200 m stylem dowolnym bez podziału na wiek. W tym bloku wystartowało 59 zawodników.

W pierwszym bloku rywalizowano w konkurencjach: 25 m stylem dowolnym, grzbietowym i klasycznym. Drugi blok to rywalizacja na dystansie 50 m stylem: dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowym.

Podium poszczególnych startów:

25 m stylem dowolnym dziewcząt - rocznik 2013 i młodsi
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Budner Hanna 32,05
 
 
25 m stylem dowolnym dziewcząt - rocznik 2012
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Sadłocha Marcelina 19,90
2 Mądry Milena 22,68
3 Nowak Pola 25,19
 
 
25 m stylem dowolnym dziewcząt - rocznik 2011
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Sadłocha Amelia 19,00
2 Olkowska Oliwia 20,65
3 Jankowska Magdalena 21,61
 
 
25 m stylem dowolnym chłopców - rocznik 2013 i młodsi
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Fąferek Filip 21,04
2 Chmielewski Bartosz 46,59
 
 
25 m stylem dowolnym chłopców - rocznik 2012
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Gauden Szymon 19,38
2 Szwast Marcin 19,70
3 Dzieciątkowski Kacper 24,58
 
 
25 m stylem dowolnym chłopców - rocznik 2011
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Filipiak Aleksander 19,04
2 Piątkowski Borys 19,41
3 Idczak Dawid 20,84
 
 
25 m stylem grzbietowym dziewcząt - rocznik 2013 i młodsi
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Budner Hanna 30,35
2 Fąferek Julia 35,95
3 Świderska Hanna 39,18
 
 
25 m stylem grzbietowym dziewcząt - rocznik 2012
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Sadłocha Marcelina 24,84
2 Mądry Milena 25,98
3 Schyller Aniela 29,36
 
 
 25 m stylem grzbietowym dziewcząt - rocznik 2011
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Supeł Maja 23,83
2 Sadłocha Amelia 24,06
3 Olkowska Oliwia 24,69
 
 
25 m stylem grzbietowym chłopców - rocznik 2013 i młodsi
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Fąferek Filip 24,01
2 Augustyniak Kacper 35,37
3 Lisiecki Nikodem 36,24
 
 
25 m stylem grzbietowym chłopców - rocznik 2012
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Szwast Marcin 24,39
2 Gauden Szymon 25,06
3 Chmielewski Wojciech 30,65
 
 
25 m stylem grzbietowym chłopców - rocznik 2011
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Filipiak Aleksander 22,51
2 Piątkowski Borys 22,54
3 Idczak Dawid 24,53
 
 
25 m stylem klasycznym dziewcząt - rocznik 2012
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Mądry Milena 27,69
2 Sadłocha Marcelina 32,02
3 Schyller Aniela 34,54
 
 
25 m stylem klasycznym dziewcząt - rocznik 2011
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Sadłocha Amelia 27,12
2 Olkowska Oliwia 30,57
3 Rumiejowska Aleksandra 31,79
 
 
25 m stylem klasycznym chłopców - rocznik 2012
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Gauden Szymon 29,55
2 Szwast Marcin 30,45
3 Dzieciątkowski Kacper 41,72
 
 
 25 m stylem klasycznym chłopców - rocznik 2011
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Puchalski Kacper 26,02
2 Piątkowski Borys 27,51
3 Filipiak Aleksander 28,88
 
 
BLOK II
50 m stylem dowolnym dziewcząt - rocznik 2010
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Gaj Helena 39,43
2 Janiak Wiktoria 39,68
3 Olkowska Antonina 40,74
 
 
 
50 m stylem dowolnym dziewcząt - rocznik 2009
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Chmielewska Maria 34,84
1 Gauden Kornelia 34,84
3 Zielińska Gabriela 36,00
 
 
50 m stylem dowolnym dziewcząt - rocznik 2008
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Frąszczak Antonina 36,28
2 Kapturska Martyna 37,31
3 Janiak Julia 37,37
 
 
50 m stylem dowolnym chłopców - rocznik 2010
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Murakowski Wojciech 37,77
2 Budner Wojciech 38,99
3 Szczepankiewicz Michał 44,16
 
 
50 m stylem dowolnym chłopców - rocznik 2009
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Szwast Mateusz 35,09
2 Bilski Mateusz 35,78
3 Grabiński Patryk 41,20
 
 
50 m stylem dowolnym chłopców - rocznik 2008
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Grabowski Borys 33,95
2 Banasiak Miłosz 39,40
3 Kurzawa Bartosz 40,71
 
 
50 m stylem grzbietowym dziewcząt - rocznik 2010
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Janiak Wiktoria 47,44
2 Olkowska Antonina 49,54
3 Krawczyk Julia 50,10
 
 
 
 
50 m stylem grzbietowym dziewcząt - rocznik 2009
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Gauden Kornelia 39,78
2 Chestkowska Oliwia 43,52
3 Chmielewska Maria 43,54
 
 
50 m stylem grzbietowym dziewcząt - rocznik 2008
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Cicha Zuzanna 40,90
2 Frąszczak Antonina 41,76
3 Kapturska Martyna 41,98
 
 
50 m stylem grzbietowym chłopców - rocznik 2010
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Budner Wojciech 49,81
2 Harendarz Sebastian 60,63
3 Leszcz Adam 60,68
 
 
50 m stylem grzbietowym chłopców - rocznik 2009
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Szwast Mateusz 41,90
2 Bilski Mateusz 42,06
3 Augustyniak Jakub 61,53
 
 
50 m stylem grzbietowym chłopców - rocznik 2008
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Banasiak Miłosz 44,62
2 Molenda Waldemar 47,92
3 Gościniak Mikołaj 48,04
 
 
50 m stylem klasycznym dziewcząt - rocznik 2010
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Gaj Helena 50,98
2 Janiak Wiktoria 54,62
3 Salzman Kornelia 57,09
 
 
50 m stylem klasycznym dziewcząt - rocznik 2009
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Zielińska Gabriela 44,96
2 Kłokowska Amelia 45,17
3 Szewczyk Amelia 49,57
 
 
50 m stylem klasycznym dziewcząt - rocznik 2008
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Kapturska Martyna 46,78
2 Frąszczak Antonina 55,07
3 Graczyk Agata 56,47
 
 
50 m stylem klasycznym chłopców - rocznik 2010
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Murakowski Wojciech 52,40
2 Szczepankiewicz Michał 63,69
3 Leszcz Adam 69,80
 
 
50 m stylem klasycznym chłopców - rocznik 2009
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Szwast Mateusz 48,54
2 Grabiński Patryk 48,92
3 Leszcz Wiktor 52,86
 
 
50 m stylem klasycznym chłopców - rocznik 2008
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Grabowski Borys 44,33
2 Banasiak Miłosz 52,01
3 Gościniak Mikołaj 52,78
 
 
50 m stylem motylkowym dziewcząt - rocznik 2010
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Gaj Helena 46,75
2 Salzman Kornelia 55,14
 
 
50 m stylem motylkowym dziewcząt - rocznik 2009
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Gauden Kornelia 40,76
2 Kłokowska Amelia 45,47
3 Szewczyk Amelia 46,94
 
 
50 m stylem motylkowym dziewcząt - rocznik 2008
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Cicha Zuzanna 42,25
2 Pawlak Jagoda 46,12
3 Janiak Julia 48,04
 
 
50 m stylem motylkowym chłopców - rocznik 2010
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Murakowski Wojciech 49,29
2 Szczepankiewicz Michał 63,71
 
 
50 m stylem motylkowym chłopców - rocznik 2009
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Bilski Mateusz 39,67
2 Grabiński Patryk 53,80
3 Leszcz Wiktor 55,29
 
 
50 m stylem motylkowym chłopców - rocznik 2008
Lp. Nazwisko Imię Uzyskany czas
1 Grabowski Borys 41,00
2 Molenda Waldemar 48,12
3 Gościniak Mikołaj 56,34
 
 
OPEN – 200 m stylem dowolnym dziewcząt
Lp. Nazwisko Imię Rok Uzyskany czas
1 Janiak Oliwia 2006 2:34,09
2 Wielgus Nadia 2004 2:45,98
3 Sikorska Weronika 2007 2:52,23
 
 
OPEN – 200 m stylem dowolnym chłopców
Lp. Nazwisko Imię Rok Uzyskany czas
1 Szwast Mateusz 2009 2:54,71
2 Grabowski Borys 2008 2:59,46
3 Szczesiak Gabriel 2008 3:01,81
 
 
Najlepsi zawodnicy rocznika 2013 i młodsi
Budner Hanna
Fąferek Filip

Najlepsi zawodnicy rocznika 2012:
Sadłocha Marcelina
Gauden Szymon

Najlepsi zawodnicy rocznika 2011:
Sadłocha Amelia
Filipiak Aleksander

Najlepsi zawodnicy rocznika 2010:
Gaj Helena
Murakowski Wojciech

Najlepsi zawodnicy rocznika 2009:
Gauden Kornelia
Bilski Mateusz

Najlepsi zawodnicy rocznika 2008:
Frąszczak Antonina
Grabowski Borys

Najlepsi zawodnicy OPEN:
Janiak Oliwia
Szwast Mateusz
 
Źródło: HURAGAN KOŁO
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe