tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Sobota, 8 sierpnia 2020   Imieniny: Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Policjanci podsumowali 2019 rok i otrzymali nowe radiowozy

7 stycznia br. odbyła się odprawa podsumowująca efektywność służby funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Kole za 2019 rok. Po omówieniu efektywności działań policjantów w minionym roku, odbyło się symboliczne przekazanie radiowozów przez włodarzy partycypujących w ich finansowaniu. W odprawie uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Rafał Pawłowski oraz goście - Zastępca Prokuratora Rejonowego w Kole Anna Ciszak-Kaszuba i włodarze powiatu kolskiego.

Po podsumowaniu efektywności służby kolskich funkcjonariuszy w 2019 roku, przed Ratuszem Miejskim odbyło się symboliczne przekazanie nowo zakupionych radiowozów. Zakupu sześciu radiowozów marki Hyundai I30 dokonała Komenda Główna Policji, która sfinansowała połowę ich wartości. Pozostałą część należności opłaciły jednostki samorządowe naszego powiatu, tj. Gmina Miejska w Kole, Dąbiu, Urząd Miasta i Gminy w Kłodawie oraz Przedczu, a także Urzędy Gmin w Kole, Babiaku, Olszówce i Chodowie.

Dwa radiowozy będą wykorzystywane przez Wydział Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kole, kolejnymi dwoma będą jeździć policjanci z Komisariatu Policji w Kłodawie i kolejne dwa zostały rozdysponowane pomiędzy funkcjonariuszy Posterunku Policji w Dąbiu i Babiaku.

Źródło: KPP Koło
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe