tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Środa, 15 lipca 2020   Imieniny: Włodzimierza, Henryka, Egona

Mieszkańcy skorzystają z nowo powstałych Otwartych Stref Aktywności

Niedawno informowaliśmy o montażu siłowni plenerowych w Parku 600-lecia od strony stadionu oraz przy placu zabaw obok skrzyżowania ulic Jana Pawła II i Włocławskiej, dotowanych z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym - Otwarte Strefy Aktywności.

Na zagospodarowanie terenu pod siłownie zewnętrzne otrzymaliśmy prawie 50 tys. zł dofinansowania, a kwota ta stanowi połowę kosztów przedsięwzięcia - kwota dofinansowania ze środków FRKF 49.900,00 zł, całkowita wartość inwestycji 100.000,00 zł.

Teraz możemy już oficjalnie zaprosić Państwa do korzystania z tych miejsc wypoczynku i rekreacji – są gotowe do użytku. Komu nie przeszkadza jesienno-zimowa aura, już może podnosić kondycję na wielu stanowiskach treningowych. Poza urządzeniami, zamontowane zostały także ławki i kosze.
<
>
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe