tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Czwartek, 4 czerwca 2020   Imieniny: Franciszka, Karola, Go¶cimiła

Koncert świąteczny "Anioły są wśród nas"

Stowarzyszenie Kolska Trójka, w partnerstwie ze Szkołą Podstawową nr 3 w Kole, Miejskim Domem Kultury w Kole oraz Miastem Koło, ponownie organizuje koncert świąteczny ANIOŁY SĄ WŚRÓD NAS.
 
Spotkamy się z Państwem 5 stycznia 2020 roku na deskach Miejskiego Domu Kultury w Kole. Koncert będzie okazją, by jeszcze przez chwilę delektować się atmosferą świąt Bożego Narodzenia.
 
Koncert, tak jak jego poprzednie edycje, będzie miał wielowymiarowy charakter. Wystąpią w nim młodzi i zdolni uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Kole oraz ich gości - wydarzenie będzie zatem okazją do promowania lokalnych talentów. Ale koncert będzie również miał wymiar społeczny - charytatywny. Podczas wydarzenia przeprowadzimy zbiórkę publiczną na rzecz osób poważnie chorych. Jesteśmy przekonani, że wspólnie możemy im pomóc, a nasz koncert jest dobrą do tego okazją.
 
Wydarzenie, zgodnie z naszymi założeniami, ponownie będzie miało wyjątkową oprawę muzyczną i wizualną, chcemy dostarczać widzom niezapomnianych wrażeń. Wstęp tradycyjnie będzie bezpłatny, a nasz koncert, z uwagi na ogromne zainteresowanie w latach ubiegłych, zagramy dwukrotnie.
 
Z przyjemnością informujemy, że nasze zaproszenie przyjął i honorowy patronat nad tegorocznym wydarzniem objął Krzysztof Witkowski - Burmistrz Miasta Koła.
 
Serdecznie zapraszamy do udziału w 3. edycji Koncertu Świątecznego ANIOŁY SĄ WŚRÓD NAS. Bądźcie Państwo z nami.
 
Źródło: www.aniolysawsrodnas.pl
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe