tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Wtorek, 11 sierpnia 2020   Imieniny: Ligii, Zuzanny, Lukrecji

Zapraszamy na Rodzinne Kolędowanie 2019

Burmistrz Miasta Koła Krzysztof Witkowski i Proboszcz Parafii pw. M.B. Częstochowskiej ks. Kanonik Władysław Waszak zapraszają na Rodzinne Kolędowanie w niedzielę 22 grudnia br. o godz. 16.30.

Kolędowanie odbędzie się w Kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Kole. W programie soliści, zespoły i chór Szkoły Musicalu "ERATO" w Poznaniu. Wystąpią również dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 2, które przedstawią jasełka oraz Manufaktura Piosenki Harcerskiej "WARTAKI" z inscenizacją kolęd i pastorałek Wandy Chotomskiej i Teresy Niewiarowskiej. Spotkanie poprowadzi Izabela Rybnik. Na uczestników czekać będzie polowy stół wigilijny.

Uroczystość organizują: Urząd Miejski w Kole, Parafia pw. M.B. Częstochowskiej, Miejski Ośrodek Profilaktyki i Pomocy Rodzinie w Kole, ZHP Hufiec Koło, Miejski Dom Kultury w Kole.
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe