tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Wtorek, 11 sierpnia 2020   Imieniny: Ligii, Zuzanny, Lukrecji

Polish Fighter Cup!

W dniu 24.11.2019 roku w kolskiej hali sportowej odbył się ogólnopolski turniej POLISH FIGHTER CUP. Organizatorem turnieju był Kolski Klub Kyokushin Karate kierowany przez sensei Daniela Pakułę 3 dan.  W zawodach wzięło udział 210 zawodników z województw: kujawsko-pomorskiego, łódzkiego, mazowieckiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego, opolskiego. Turniej został rozegrany na trzech matach w konkurencji kata i kumite. Zawody oceniane były przez 24 licencjonowanych sędziów. Zawody otworzy Prezes Okręgowego Związku Karate w Poznaniu Dariusz Jasiakiewicz. Podczas uroczystego otwarcia miała miejsce uroczystość wręczenia certyfikatów i pasów dla uczestników europejskiego egzaminu w Belgi.

Klasyfikację drużynową wygrał klub z Turku. Tuż za nimi na drugim miejscu uplasowała się ekipa z Gogolina, a na najniższym stopniu podium uplasowała się drużyna z Poznania. Wyniki naszych zawodników: Bartosz Torzewicz dwa złote medale, Maciej Kwiatkowski i Eryk Kędziora srebrne medale, brązowe medale wywalczyli: Amelia Krzewińska, Tobiasz Ignaczak, Oliwier Marek, Lena Zawadzka. Na dalszych pozycjach 5-16 znaleźli się Patryk Zawadzki, Wiktoria Adamkiewicz, Nikola Sobczak, Marcel Zimowicz, Anastazja Nowicka, Magdalena Sobczak, Laura Bilińska, Kacper Miszczak, Kacper Sochacki, Krystian Słoniecki, Jan Nowicki, Stanisław Szmytka.

Zawody wsparła Gmina Miejska Koło. Podziękowania również dla rodziców, działaczy i zawodników, którzy czynnie pomogli przy organizacji turnieju.

Źródło: Kolski Klub Kyokushin Karate
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe