tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Poniedziałek, 13 lipca 2020   Imieniny: Irwina, Margarety, Sary

Życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego Burmistrz Miasta Koła dr Krzysztof Witkowski oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Kole Tomasz Sobolewski złożyli Dyrektor oraz Pracownikom MOPS życzenia i wyrazy uznania za wysiłek i zaangażowanie w wypełnianiu ważnej roli społecznej na rzecz drugiego człowieka:

Niesienie pomocy wymaga odpowiedniej wiedzy, doświadczenia, a przede wszystkim szczególnych kompetencji - wrażliwości, empatii, szacunku, zrozumienia dla drugiego człowieka, jego potrzeb i problemów. Te wyjątkowe cechy charakteryzują pracowników socjalnych, na co dzień być może niewidocznych, ale pracujących z wielkim oddaniem. Państwa profesja angażuje emocje, wymaga kreatywności i poświęcenia, bez których nie można by dzień po dniu stawać w obliczu ludzkich niepowodzeń i bezradności. Dlatego Państwa zaangażowanie zasługuje na głęboki szacunek i społeczny prestiż.

Życzymy, by pomoc społeczna zawsze była dla Was prawdziwym spełnieniem i przynosiła satysfakcję z wykonywanej pracy, by budziła uznanie ze strony tych, którzy doświadczają jej dobrych i oczekiwanych skutków. Dajecie Państwo uśmiech, siłę, wsparcie, dlatego życzymy, by to całe dobro wracało w postaci życzliwości ze strony Państwa podopiecznych oraz instytucji, z którymi współpracujecie.

 
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe