tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Sobota, 11 lipca 2020   Imieniny: Olgi, Kaliny, Benedykta

W poniedziałek rusza Kolska Liga Halowej Piłki Nożnej

11 listopada w dzień Narodowego Święta Niepodległości w Hali Sportowej MOSiR zainaugurują rozgrywki Kolskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. W sezonie 2019/2020 wystąpi dziesięć zespołów a wśród nich KKS - mistrz poprzedniego sezonu, KPP Koło, Plejada, Zjednoczeni Niechcący, Dagraf, Kolscy Fanatycy a także wracający po rocznej przerwie Balu 30 Company oraz debiutanci OKS Tulipanowa, Błękitni Koło, TAF Team Koło. Faworyta wskazać trudno, gdyż wiele drużyn pozmieniało swoje składy personalne. O mistrza z pewnością powalczą Zjednoczeni, KPP Koło i jak najbardziej KKS czyli drużyny z podium poprzedniego sezonu, a być może o niespodziankę pokusi się któryś z beniaminków.

Od nowego sezonu wprowadzono wiele zmian. Po pierwsze zmienia się liczba graczy przebywających na boisku. Od teraz zespoły będą rywalizować w składach pięcioosobowych – 4 zawodników w polu plus bramkarz. Po drugie zmienia się wymiar bramki z dużej 5mx2m na mniejszą o wymiarach 3mx2m. Kolejne zmiany dotyczą przede wszystkim przepisów gry, co sprawi, że mecze ligowe będą bardziej zbliżone do tych futsalowych.

Liga będzie się toczyć w systemie każdy z każdym - mecz i rewanż. Zaplanowano sześć terminów rozgrywania ligi, pierwszy wspomnianego 11 listopada, następnie 7 grudnia, 6 stycznia, 19 stycznia, 22 lutego. Ostatnie mecze i zakończenie rozgrywek odbędzie się 07 marca. W każdym z terminów rozegrane zostaną trzy kolejki.

W poniedziałek najciekawiej zapowiada się starcie II kolejki pomiędzy Zjednoczonymi Niechcący a KPP Koło. Zapraszamy wszystkich sympatyków halowej piłki nożnej do przyjścia, oglądania zmagań i głośnego kibicowania. Pierwszy mecz o godzinie 10:00.

Źródło: http://www.mosir.kolo.pl/
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe