tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Czwartek, 4 czerwca 2020   Imieniny: Franciszka, Karola, Go¶cimiła

Podopieczni sensei Krzysztofa Wojewody wypoczywali w Białce Tatrzańskiej

Po dwunastu dniach aktywnego wypoczynku w Białce Tatrzańskiej, do domów powrócili uczestnicy letniego obozu Kolskiego Klubu Sportów Walki. Ponad 30-osobowa grupa wczasowiczów znalazła swoją bazę w pensjonacie „Pod Tatrami”, który umiejscowiony jest w bliskim sąsiedztwie rzeki Białki.

Tam, korzystając z bardzo dobrych warunków mieszkalnych i racząc się specjałami tradycyjnej kuchni regionalnej, młodzi turyści realizowali bogaty program zajęć. W trakcie swojego pobytu bawili się bez limitu w rodzinnych parkach rozrywki  - „Rabkoland” w Rabce i „Spiska Kraina” w Niedzicy oraz szaleli na zewnętrznych i wewnętrznych basenach, zjeżdżalniach i dmuchanym placu zabaw parku wodnego „Terma Bania” w Białce Tatrzańskiej.

Korzystając ze sprzyjających warunków pogodowych, nasi wędrownicy udali się pod okiem przewodnika górskiego na granicę Gorców i Pienin, aby Wąwozem Papieskim wspiąć się na górę Wdżar, następnie już w Pieninach odwiedzić wieś Jaworki, gdzie poprzez rezerwat przyrody Wąwóz Homole przeszli do rezerwatu Białej Wody. Nie zabrakło również spacerów po deptaku na Krupówkach i kąpieli w basenach termalnych na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem.

Wiele radości i dobrej zabawy przysporzyły obozowiczom weekendowe wyjścia na imprezy organizowane pod Kotelnicą Białczańską. Jedną z nich był Sport & Fun Festival - święto kolorów i muzycznej rozrywki. Towarzyszyły mu wyrzuty kolorowych proszków, zumba maraton kolorów, kąpiel w pianie oraz wyjątkowe wydarzenie - koncert gwiazdy polskiej sceny muzycznej CLEO. Następnym wydarzeniem był Festyn Białczański i koncerty Grubsona oraz zespołu Perfect.

Dopełnieniem atrakcji były tradycyjne zajęcia w miejscu pobytu, a więc treningi Oyama karate, karaoke, dyskoteki, gry zespołowe i zajęcia świetlicowe. Opiekę nad uczestnikami wypoczynku sprawowali: Krzysztof, Marlena i Arkadiusz Wojewoda.

Organizatorzy dziękują Hubertowi i Adzie za prowadzenie na bieżąco fotorelacji z pobytu. Dziękują też wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu tak udanej imprezy.

Organizację wypoczynku wsparła Gmina Miejska Koło i Powiat Kolski.

Źródło: Kolski Klub Sportów Walki
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe