tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Piątek, 18 października 2019   Imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła

"Trójka" walczy o nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych!

Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole ponownie ma szansę na nagrodę z puli laureatów w związku z corocznym konkursem SKO. „Trójka” znalazła się w grupie laureatów i teraz walczy o nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych.

Przez cały rok prowadziła własny blog, na którym prezentowała wszystkie działania organizowane na terenie szkoły. Zostały one docenione przez jury. Teraz jest szansa na dodatkową nagrodę, która zależy od internautów. Od piątku, 16 sierpnia, od godziny 12.00, można oddawać głosy na najciekawszą pracę. Głosowanie trwa do 10 września br., do godz. 12.00.

Jak głosować? Głosowanie odbywa się na stronie:
https://www.pkobp.pl/glosowanie-internautow/edycje-konkursow/edycja-2018-2019/szkola-podstawowa-nr-3-im-marii-konopnickiej-w-kole/

Głosujemy na pracę, otrzymujemy potwierdzający link z noreply@pkobp.pl, klikamy w link i wówczas pojawia się potwierdzenie oddanego głosu. W głosowaniu mogą brać osoby pełnoletnie i głosuje się tylko raz.

Zachęcamy do głosowania na kolską „trójkę”!

Źródło: SP nr 3 w Kole

  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe