tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Poniedziałek, 25 maja 2020   Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Mała rzecz, a cieszy mieszkańców osiedla Stara Kolejowa…

Długo wyczekiwany zjazd (tzw. sięgacz) z ulicy Tuwima w osiedle, już jest wykonany i oddany do użytku. Wczoraj miał miejsce odbiór techniczny inwestycji, której realizacja zamknęła się kwotą 74.507,57 zł. Mieszkańcy są bardzo zadowoleni.
Dotychczasowa, betonowa nawierzchnia z roku na rok niszczała, a w ostatnim czasie dziury w drodze dały się lokatorom osiedla we znaki, dojazd do miejsca zamieszkania był utrudniony. Wielokrotnie, w poprzedniej kadencji, zabiegał o wymianę nawierzchni radny Tomasz Sobolewski. Zadanie udało się doprowadzić do finału. Beton zastąpiła bitumiczna mieszanka mineralno-asfaltowa, w części zostały wymienione krawężniki oraz został wybudowany odcinek kanalizacji deszczowej. Wyremontowany odcinek ma powierzchnię 619 m. kw.
- Zadanie małe, ale zadowolenie wielkie – powiedział  burmistrz miasta Koła Krzysztof Witkowski. - Zdecydowanie wzrósł komfort jazdy mieszkańców osiedla.
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe