tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Wtorek, 11 sierpnia 2020   Imieniny: Ligii, Zuzanny, Lukrecji

Kryształowe Koło pojechało do Rajska

XIII Turniej Orkiestr Dętych o "Kryształowe Koło" wygrała Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP z Rajska. Muzyczne zmagania miały miejsce wczoraj, na plenerowej scenie, na stadionie MOSiR. Pomimo upalnej aury, wielu słuchaczy zechciało wziąć udział w tym wyjątkowym konkursie i nacieszyć się brzmieniem kilku kapel: Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Wrześni, Stowarzyszenia Orkiestra Dęta z Poddębic, Orkiestry Dętej Solanie z Kłodawy, Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP z Rajska, Orkiestry Staromiejskiej ze Starego Miasta oraz Orkiestry Dętej OSP z Koła.
 
Święto muzyki koncertowej tradycyjnie już rozpoczął przemarsz zespołów ulicami miasta, pokaz musztry paradnej, a po spotkaniu się orkiestr na stadionie, wspólne wykonanie utworu.
 
Część konkursową oceniało wykwalifikowane jury, które doceniło i przyznało najwyższe wyróżnienie formacji z Rajska.
 
Organizatorem głównym imprezy była Orkiestra Dęta OSP Koło a jednym ze współorganizatorów tegorocznych zmagań Burmistrz Miasta Koła.
 
 
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe