tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Sobota, 19 października 2019   Imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita

Konkurs fotograficzny - Portret wielkopolskiej wsi

1 czerwca br. Wielkopolski Oddział Regionalny ARiMR ruszył z kolejnym Konkursem. Tym razem jest to Konkurs Fotograficzny „Portret Wielkopolskiej Wsi, 25 zdjęć na 25-lecie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa”.

Celem konkursu „Portret wielkopolskiej wsi – 25 zdjęć na 25-lecie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa” jest rozpowszechnianie wiedzy o funduszach unijnych na obszarach wiejskich, przede wszystkim o Europejskim Funduszu Rolnym na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Organizatorzy chcą zwrócić uwagę na zmiany, które zaszły na obszarach wiejskich województwa wielkopolskiego dzięki wykorzystaniu środków finansowych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 i 2014-2020.

Konkurs jest adresowany do mieszkańców województwa wielkopolskiego. Uczestnikami konkursu mogą być osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz, za zgodą przedstawiciela ustawowego, osoby posiadające ograniczoną zdolność do czynności prawnych (osoby małoletnie oraz ubezwłasnowolnione częściowo).

Udział w Konkursie jest bezpłatny.

Konkurs trwa od 1 czerwca 2019 roku do 31 lipca 2019 roku.

W Konkursie wezmą udział prace fotograficzne, które spełnią wymogi opisane w Regulaminie.

Prace wraz z klauzulą wg załącznikia nr 1 należy nadesłać w terminie do 31 lipca 2019 r. godz. 23:59 na adres e-mail: wielkopolski@arimr.gov.pl wpisując w temat wiadomości: KONKURS

Źródło: Biuro Powiatowe w Kole, Wielkopolski Oddział Regionalny
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe