tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Wtorek, 11 sierpnia 2020   Imieniny: Ligii, Zuzanny, Lukrecji

Dziś mija 19 dzień strajku…

Jak w dn. 26 kwietnia 2019 r. wyglądała sytuacja w kolskich przedszkolach i szkołach podstawowych? (stan na godz. 12.00)

W Przedszkolu Miejskim nr 1 nikt nie przystąpił do strajku, 2 nauczycieli przebywa na urlopie wypoczynkowym, 1 na macierzyńskim, 1 na L4, 4 pracowników administracji i obsługi przebywa na L4, 1 na urlopie macierzyńskim, w placówce przebywa 90 dzieci.

W Przedszkolu Miejskim nr 3 nie strajkuje żaden nauczyciel ani pracownik administracji i obsługi, pracę podjęło 7 nauczycieli oraz dyrektor (2 osoby przebywają na zwolnieniu lekarskim, 1 osoba rozpoczyna pracę później, 1 na urlopie) i 10 pracowników (1 na urlopie), którzy zapewniają opiekę 56 dzieciom.

W Przedszkolu Miejskim nr 5 nikt z pracowników pedagogicznych nie przystąpił do strajku, prace podjęło 8 nauczycieli i dyrektor (1 osoba przebywa na zwolnieniu lekarskim). Pracują także pracownicy administracji i obsługi - 13 osób. W placówce przebywa 89 dzieci.

W Przedszkolu Miejskim nr 6 strajkuje 2 nauczycieli. Do pracy przystąpiło 3 nauczycieli (jedna osoba przebywa na urlopie wypoczynkowym, jedna na świadczeniu chorobowym, jedna na opiece nad dzieckiem). Pracują 3 pomoce nauczycieli, dwie przebywają na świadczeniu chorobowym, jedna na urlopie wypoczynkowym. W przedszkolu przebywa 42 dzieci.

W Szkole Podstawowej nr 1 wszyscy nauczyciele przystąpili do pracy, 15 przebywa na zwolnieniu lekarskim. Nie strajkują pracownicy administracji i obsługi. W świetlicy przebywa 3 uczniów.       

W Szkole Podstawowej nr 2 strajkuje 36 nauczycieli, nie strajkuje 8 nauczycieli (łącznie z p.o. dyrektora i wicedyrektorem). Na zwolnieniu lekarskim/urlopie przebywa 9 nauczycieli. Do strajku nie przystąpiło 13 pracowników administracji i obsługi. W zajęciach uczestniczy 13 uczniów.

W Szkole Podstawowej nr 3 na 62 zatrudnionych nauczycieli 4 osoby przebywają na urlopie (macierzyńskim lub dla poratowania zdrowia lub uzupełniającym lub służbowym wyjeździe), 6 na zwolnieniu lekarskim, 24 osoby przystąpiły do pracy (zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w świetlicy szkolnej), 25 osób uczestniczy w strajku, 3 osoby przebywają w innych placówkach. Na 12 zatrudnionych pracowników administracji i obsługi, 12 osób przystąpiło do pracy. W świetlicy szkolnej przebywa 17 uczniów.

Do Szkoły Podstawowej nr 4 przyszło 13 uczniów, żaden nauczyciel ani pracownik administracji i obsługi nie strajkuje, 1 nauczyciel przebywa na zwolnieniu lekarskim.
 
W Szkole Podstawowej nr 5 wszyscy nauczyciele przystąpili do pracy (2 osoby przebywają na urlopach dla poratowania zdrowia, 1 osoba na urlopie wypoczynkowym, 9 na L4). Liczba uczniów w szkole – 0.
 
 
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe