tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Środa, 12 sierpnia 2020   Imieniny: Klary, Lecha, Hilarii

„Młodzi i Zdolni” z Plastyka wystawili w MDK-u swoje dzieła

Wystawa, która została otwarta 16.04.2019 r. w Miejskim Domu Kultury w Kole, to zbiór rysunków, malarstwa i rzeźby, których autorami są uczniowie Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Kościelcu.

Podobnie jak poprzednie pokazy prezentujące prace młodych i niezwykle utalentowanych ludzi, ekspozycja jest godna polecenia. Wyeksponowane dzieła ukazują zasób zdolności i umiejętności ich autorów. Są wynikiem ogromnej pasji, zaangażowania i poświęconego czasu nie tylko na obowiązkowych zajęciach, ale także poza nimi. Organizatorzy zapraszają na tę artystyczną ucztę, która wrażliwym zwiedzającym może dostarczyć wielu niezwykłych emocji.

Autorami znajdujących się na wystawie dzieł są „Młodzi i Zdolni”: Wiktoria Bartczak, Ada Bobrowska, Marcin Derda, Aleksandra Durska, Katarzyna Gierkowska, Wiktoria Kamińska, Gabriela Kowacka, Martyna Pucek, Monika Sobczak, Klaudia Stelmachowska, Lidia Tańska, Klaudia Woźniak.

Źródło: MDK Koło
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe