tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Sobota, 19 października 2019   Imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita

Strajk w kolskich szkołach podstawowych i przedszkolach

Dziś o godz. 8.00 Zastępca Burmistrza Miasta Koła Lech Brzeziński wizytował szkoły, których organem prowadzącym jest burmistrz. Przedstawiamy Państwu informację o sytuacji w placówkach na godz. 10.00.

Wszystkie kolskie szkoły przystąpiły do strajku. W żadnej nie są prowadzone zajęcia dydaktyczne, jednak dzieci i młodzież mają zapewnione zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.

W Przedszkolu Miejskim nr 1 do strajku przystąpiło 25 osób, prace podjęło 5 osób, w placówce przebywa 7 dzieci.

W Przedszkolu Miejskim nr 3 strajkuje 4 nauczycieli, nie strajkuje 8 nauczycieli i 11 pracowników, którzy zapewniają opiekę 43 dzieciom.

W Przedszkolu Miejskim nr 5 strajk podjęło 8 nauczycieli (1 przebywa na zwolnieniu lekarskim), opiekę nad 20 dzieci przejęło 13 pracowników oraz dyrektor.

W Przedszkolu Miejskim nr 6 strajkuje 8 nauczycieli i 9 pracowników, nie strajkuje 1 nauczyciel i 1 pracownik, w przedszkolu przebywa 12 dzieci.

W Szkole Podstawowej nr 1 strajkuje 45 nauczycieli, pracuje 7 nauczycieli i 14 pracowników, przebywa 8 uczniów.

W Szkole Podstawowej nr 2 strajkuje 46 nauczycieli (4 przebywa na zwolnieniu lekarskim), nie strajkuje 5 nauczycieli i 13 pracowników (w tym dyrektor wraz z zastępcą), w szkole przebywa 13 uczniów.

W Szkole Podstawowej nr 3 strajkuje 54 nauczycieli (3 przebywa na zwolnieniu lekarskim), nie strajkuje 8 nauczycieli i 11 pracowników, w zajęciach opiekuńczo-wychowawczych uczestniczy 13 uczniów.

W Szkole Podstawowej nr 4 strajkuje 7 nauczycieli, nie strajkuje 2 nauczycieli i 3 pracowników, przybyło 6 uczniów.

W Szkole Podstawowej nr 5 strajkuje 45 nauczycieli (3 przebywa na urlopach na poratowanie zdrowia, jedna osoba przebywa na zwolnieniu chorobowym, 3 osoby nie stawiły się jeszcze do pracy – rozpoczynają zajęcia o późniejszej godzinie), nie strajkuje 14 pracowników, w świetlicy przebywa 2 uczniów.

Jutro rano otrzymacie Państwo bieżący raport o sytuacji w kolskich szkołach.
 
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe