tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Poniedziałek, 3 sierpnia 2020   Imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema

Uczniowie SP 5 uczestniczyli w nagraniu programu „Dance, dance, dance”

7 marca uczniowie kl. VI, VII i gimnazjaliści wybrali się do Warszawy na nagranie 4. odcinka programu tanecznego „Dance, dance, dance”, który od 2 marca emituje TVP 2.

W tym niezwykłym show celebryci muszą się zmierzyć z układami choreograficznymi ze znanych teledysków. Ich występy ocenia trzyosobowe jury w składzie: Ewa Chodakowska (trenerka fitness), Ida Nowakowska (tancerka, uczestniczka 1. edycji „You Can Dance”, związana z programem „Bake Off Junior”) i Robert Kupisz (projektant mody, tancerz, choreograf). Prowadzenie programu powierzono Basi Kurdej-Szatan oraz Tomaszowi Kammelowi.

Nasza młodzież w czasie wielogodzinnego nagrania mogła podziwiać solowe występy Kasi Dziurskiej, Rafała Maślaka, Patrycii Kazadi, Wiktorii Gąsiewskiej, Klaudii Halejcio. Gwiazdy show-biznesu radziły sobie znakomicie. Niestety, ktoś musiał odpaść z rywalizacji. Kto? Tego nie możemy zdradzić, ale dowiecie się już za 2 tygodnie.

Dzięki temu wyjazdowi uczniowie zobaczyli, jak wygląda nagrywanie programów telewizyjnych od kuchni. Okazało się, że jest to męcząca, żmudna, trwająca wiele godzin praca. Mieli też okazję porozmawiać i zrobić sobie zdjęcia ze sławnymi uczestnikami „Dance, dance, dance”. Szczególnie dużo uwagi poświęciła im Ewa Chodakowska, która zamieściła filmik z nimi na swoim koncie na Instagramie. Niektórym udało się zdobyć autografy jurorów i prowadzących.

Razem z młodzieżą tańczącym celebrytom kibicowały p. K. Mikuła, p. M. Maciejewska, p. D. Kardach.

Źródło: SP nr 5 w Kole
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe