tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Sobota, 24 sierpnia 2019   Imieniny: Bartłomieja, Malwiny, Jerzego

2. miejsce SIATKARZA Koło w Środzie Wielkopolskiej

W dniach 02-03.02.2019 odbył się w Środzie Wielkopolskiej IV Memoriał Zbigniewa Staszaka. Memoriał poświęcony był pamięci Zbigniewa Staszaka, inicjatora sekcji piłki siatkowej w Środzie Wielkopolskiej, założyciela UKS ŚRODA, trenera i wychowawcy wielu pokoleń dzieci i młodzieży. To właśnie on przez 30 lat tworzył siatkówkę dziewcząt i kobiet w Środzie. 

Turniej podobnie jak w poprzednich edycjach cieszył się dużą ilością zawodniczek, emocji, walki, radości, szczęścia i młodzieńczej energii.

W Memoriale uczestniczyło 300 zawodniczek, które dzielnie walczyły od sobotniego poranka na trzech średzkich halach sportowych szlifując swoje siatkarskie rzemiosło.

W hali "Kobra Arena" 26 zespołów rywalizowało w kategorii „trójek" rocznik 2007 w tym również zespół K.S. „SIATKARZ” Koło który zdobyły drugie miejsce w składzie Kinga Piotrowska, Nadia Jabłońska, Stella Grabowska, Hanna Kukulska, Zuzanna Kozajda. Złote krążki zawisły na szyjach zawodniczek i trenera z TKS Siatkarz Jarocin a na ostatnim stopniu podium stanęły natomiast zawodniczki UKS "ARES" NOWA SÓL.

Podczas uroczystego zakończenia zawodniczki zostały nagrodzone za swój trud i wysiłek włożony w turniej medalami, pucharami oraz nagrodami rzeczowymi z rąk Burmistrza Środy Wielkopolskiej Pana Piotra Mielocha, Członka Zarządu Powiatu Pana Michała Matelskiego, Przewodniczącego Rady Miejskiej Pana Pawła Wullerta oraz Prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej Pana Jacka Brońskiego.

Nagrody dla najlepszych i najbardziej wartościowych zawodniczek przypadły: w kategorii "czwórek" Zofii Świdzińskiej UKS Śmigiel, w kategorii "trójek" Marii Cuprych TKS Siatkarz Jarocin, w kategorii „singli” Nadii Janickiej SAPS Libero Banie!

Serdecznie gratulujemy dziewczynom i życzymy powodzenia w ich dalszym rozwoju na siatkarskich parkietach!

IV MEMORIAŁ ZBIGNIEWA STASZAKA W MINI PIŁCE SIATKOWEJ 02-03.02.2019r.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA "TRÓJKI" 2007

1. TKS SIATKARZ JAROCIN
2. KLUB SPORTOWY „SIATKARZ” KOŁO
3. UKS "ARES" NOWA SÓL 1
4. PKS PIAST PONIEC 1
5. MKS MOS ŚREM 1
6. PKS PIAST PONIEC 2
7. UKS "ARES" NOWA SÓL 3
8. SZAMOTUŁY 1
9. UKS ŚRODA 1
10. UKS 17 KALISZ
11. UKS ŚMIGIEL 
12. SKF POZNAŃ
13. UKS LIDER ROKIETNICA 1
14. UKS "ARES" NOWA SÓL 2
15. UKS ŚRODA 4
16. SP 4 BYDGOSZCZ 1
17. UKS "SPORTOWIEC" BOROWO
18. OLIMP WRZEŚNIA 2
19. MKS MOS ŚREM 2
20. UKS ŚRODA 2
21. UKS OLIMP WRZEŚNIA 1
22. SP CZESZEWO
23. SZAMOTUŁY 2
24. UKS ŚRODA 3
25. SP4 BYDGOSZCZ 2
26. UKS LIDER ROKIETNICA 2

  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe