tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Sobota, 8 sierpnia 2020   Imieniny: Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Warsztaty teatralne w czasie ferii!

Ferie to przede wszystkim czas zasłużonego odpoczynku dla dzieci i młodzieży, jednak dla wielu młodych ludzi to też doskonała okazja, aby zdobywać nowe umiejętności.

W czasie ferii wielu miłośników teatru ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Kole wzięło udział w warsztatach teatralnych w Miejskim Domu Kultury w Kole, które poprowadził Radomir Piorun - dyrektor MDK oraz aktor Wrocławskiego Teatru Pantomimy. Pod okiem doświadczonego aktora młodzi adepci z koła teatralnego "Azyl" nauczyli się, jak wykonywać podstawowe zadania aktorskie i w jaki sposób budować postać. Pracowali nad rozwojem świadomości ciała. Na warsztatach nie zabrakło też pracy nad głosem i artykulacją. Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze, towarzyszyły im śmiechy, żarty. Był to doskonały relaks, w sam raz na wypoczynek w czasie ferii.

Dziękujemy Panu Radomirowi Piorunowi za stworzenie niezwykłej atmosfery podczas zajęć, a naszej wspaniałej Młodzieży z SP5 za odwagę i zaangażowanie w wykonywanie ćwiczeń. Było rewelacyjnie!!

Źródło: SP Nr 5 w Kole
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe