tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Sobota, 24 sierpnia 2019   Imieniny: Bartłomieja, Malwiny, Jerzego

Grand Prix Koło 2019 – III edycja


Miło nam poinformować wszystkich zwolenników biegania i marszu, że  ruszyły zapisy na III edycję „Grand Prix Koło 2019” - imprezy, która cieszy  się uznaniem wśród biegaczy. W tym roku podobnie jak w zeszłym będą to cztery  biegi na dystansach 5 i 10 km oraz marsz Nordic Walking na dystansie 5 km organizowane wiosną. Głównymi Organizatorami całego przedsięwzięcia  będą  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole, Urząd Miasta w Kole, firma Wood-Mizer, firma Andre, firma Geberit i stowarzyszenie Malinowa Mamba.

Cała formuła pozostaje bez zmian czyli każdy ze współorganizatorów będzie  miał swój  bieg. Pierwszy z biegów na dystansie 5 km o Puchar  Dyrektora Firmy Geberit Produkcja odbędzie się 16 marca 2019 w okolicach Stadionu Miejskiego w Kole. Kolejny bieg o Puchar Malinowej Mamby na dystansie 10 km będzie składał się z dwóch pętli  po 5 km i przebiegał będzie również w okolicach Stadionu Miejskiego.  3 bieg o Puchar Prezesa firmy Andre odbędzie się 18 maja 2019 i będzie to nocny bieg ulicami naszego miasta. Start przy Hali Mosir w Kole.  Finał imprezy planowany jest na 1 czerwca 2019 biegiem na dystansie  10 km o Puchar Prezesa firmy Wood-Mizer. Bieg tradycyjnie odbędzie się w okolicach firmy Wood-Mizer. Start od strony ulicy Lendli. Zapraszamy już dzisiaj wszystkich zawodników do zapisów, a mieszkańców do kibicowania. Zapisów można dokonywać na stronie www.mosir.koło.pl w zakładce Grand Prix Koło 2019 lub w linku poniżej: https://foxter-sport.pl/grandprix/grand-prix-kola-2019.

Źródło: MOSiR w Kole

Poniżej prezentujemy również trasy poszczególnych biegów:
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe