tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Sobota, 24 sierpnia 2019   Imieniny: Bartłomieja, Malwiny, Jerzego

Uczniowie ZST w Kole nagrodzeni Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Podczas uroczystej gali w MDK w Koninie dwoje uczniów z ZST w Kole odebrało wyróżnienia za najlepsze wyniki w nauce. Jest to prestiżowa nagroda dla uzdolnionej  młodzieży, która rozwija i wykorzystuje swoje możliwości.

Nagrodzeni uczniowie to Katarzyna Zielińska z klasy 2 Liceum Ogólnokształcącego zdrowie i uroda oraz Daniel Lesiński z klasy 4 Technikum Informatycznego. Oboje zdolni, ambitni i pracowici. Wykorzystują swoje talenty nie tylko na zajęciach przedmiotowych, ale również angażują się w działalność na rzecz społeczności szkolnej.

Uroczystość przebiegała w patriotycznym klimacie. Program artystyczny nawiązywał do niedawno obchodzonej rocznicy 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Dopełnieniem wydarzenia był wykład dr Krzysztofa Wereszczyńskiego pt. ,,Niepodległa to Ja i Ty”.

Oprócz nagrodzonych uczniów w uroczystości wzięli udział : dyrektor ZST w Kole Jarosław Wasilewski, wychowawcy oraz przedstawiciele rodziców.

Krótką relację z wydarzenia można obejrzeć pod adresem
http://wielkopolska.tv/konin-stypendium-dla-najzdolniejszych-uczniow/
 
autor Małgorzata Gralak
zdjęcia Marcin Szczap
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe