tel. (63) 272-23-11  
banerdnikola2019
Miasto Koło
Piątek, 24 maja 2019   Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny

Zapraszamy na Rodzinne Kolędowanie 2018

Rodzinne Kolędowanie organizowane tuż przed świętami przez Urząd Miejski w Kole, Parafię p.w. Matki Bożej Częstochowskiej, Miejski Ośrodek Profilaktyki i Pomocy Rodzinie, Miejski Dom Kultury, ZHP Koło, to już lokalna tradycja, która również w tym roku musi się dokonać! Wszystkich mieszkańców miasta i gości do wspólnego kolędowania zaprasza Proboszcz Parafii MBCz w Kole ks. Kanonik Władysław Waszak i Burmistrz Miasta Koła Krzysztof Witkowski oraz pozostali organizatorzy.

Święta kojarzą się przede wszystkim ze spotkaniem w gronie najbliższych, wieczerzą, dzieleniem opłatkiem, kolędowaniem. Wszystkie te elementy, dające przedsmak Bożego Narodzenia, zawierać będzie jak zawsze Rodzinne Kolędowanie, którego tegoroczna edycja przypadnie w niedzielę 23 grudnia w kolskiej parafii przy ul. Blizna, początek o godz. 16.30.

Dla uczestników przygotowany zostanie wigilijny stół z tradycyjnymi specjałami. W świątyni poruszy nasze serca folkowa kapela „Góralska Hora”. Wystąpią także uczniowie ze szkół podstawowych nr: 1, 3 i 4 oraz milusińscy z Przedszkola nr 3.

Wkrótce plakat promujący przedsięwzięcie a na nim więcej szczegółów. Organizatorzy serdecznie zapraszają już dziś.
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe