tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Niedziela, 21 lipca 2019   Imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta

K.S. "SIATKARZ" Koło podsumowało sezon

W miniony czwartek, 22 czerwca 2018 r. na stadionie Miejskim w Kole odbyło się ognisko klubowe. Zakończenie roku szkolnego i sezonu sportowego 2017/2018 to bowiem znakomita okazja do podsumowania całorocznych rozgrywek, które można uznać za bardzo udane.

Siatkarki brały udział w licznych zawodach rangi regionalnej oraz ogólnopolskiej, odnosząc różnorodne wyniki na każdym szczeblu i zajmując wyższe miejsca w każdej kategorii wiekowej w porównaniu do sezonu poprzedniego 2016/2017. Miejmy nadzieję, i życzmy sobie, aby kolejny rok nie był gorszy od tego, który właśnie się zakończył.

Przyjazna i rodzinna atmosfera panująca podczas klubowego ogniska była niesamowita. Od początku do końca wszyscy obecni dobrze się bawili i wszystkim dopisywał humor. Podczas rozmów, przybyli goście zapoznani zostali również z najbliższymi planami rozwoju klubu.

Licząc na kolejne tak udane imprezy integracyjne, życzymy wszystkim udanych wakacji.

Zarząd Klubu Sportowego "SIATKARZ" Koło składa serdeczne podziękowania Ośrodkowi Szkoleniowo-Wypoczynkowemu PORTOFINO za pomoc w organizacji ogniska.
 
Źródło: SIATKARZ Koło
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe