tel. (63) 272-23-11  
miasto_top1
Miasto Koło
Sobota, 19 stycznia 2019   Imieniny: Henryka, Mariusza, Erwina

Koncert JAZZOWY i nie tylko

Zapraszamy na koncert znakomitych muzyków: pochodzącego z Koła Pawła Czubatki i Izabeli Effenberg – 27 maja o godz. 16.00 w Miejskim Domu Kultury w Kole. Bilety w cenie: 15 zł i 10 zł. Koncert wpisuje się w imprezy towarzyszące tegorocznym obchodom Dni Koła. Zapraszamy szczególnie na to niecodzienne wydarzenie muzyczne.

Paweł Czubatka to perkusista, pianista, kompozytor. Muzyk młodego pokolenia z dorobkiem artystycznym na europejskiej scenie. Absolwent Akademii Muzycznej w Norymberdze (Hochschule für Musik Nürnberg) na wydziale muzyki klasycznej oraz jazzowej. Współpracował z wieloma wspaniałymi muzykami oraz instytucjami, byli to m.in.: Ney Rosauro, Leszek Zadlo, Nippy Noya, Jovinio Santos Neto, Dai Fujikura, Marcos Fregnani, Steffen Schorn, Paulo Morello, Kim Barth, Marek Biliński, Adam Klocek, Norbert Nagel, Jan Freicher Nürnberger Symphoniker, Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Pomorskiej, Orchestre Symphonique des Conservatoires de Nice, Aegean Philharmonic Orchestra, Percussion Ensemble University of Arts Osaka,  Bigband HfM Nurnberg,  Setanztheater, Jazzbigband ’75, Metropol Orchester.

Paweł Czubatka jest kolaninem i absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej w Kole!
 
Izabella Effenberg to pierwsza Polka, która zdecydowała się studiować wibrafon jazzowy i poświęciła się grze na tym instrumencie. Artystka ukończyła Akademię Muzyczną w Poznaniu i Gdańsku w klasie instrumentów perkusyjnych, a kontynuowała te studia w Norymberdze gdzie od 2014 organizuje festiwal wibrafonowy "Vibraphonissimo".

Więcej o Pawle Czubatce przeczytacie tutaj:
http://www.pawelczubatka.com/pl/biografia

Więcej o Izabelli Effenberg przeczytacie tutaj:
http://jazzforum.com.pl/main/cd/iza
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe