tel. (63) 272-23-11  
miasto_top1
Miasto Koło
Wtorek, 19 marca 2019   Imieniny: Józefa, Bogdana, Laili

Grand Prix Koło 2018 o Puchar Prezesa firmy WOOD-MIZER

W minioną sobotę, 7 kwietnia 2018 r., odbył się drugi z czterech biegów II cyklu Grand Prix - Koło 2018 Bieg o Puchar Prezesa Firmy Wood-Mizer. Aura w tym dniu była wręcz wymarzona dla startujących. Na linii startu pojawiło się 197 zawodników biorących udział w biegu i marszu NordicWalking.

Wśród mężczyzn jako pierwszy linię mety przekroczył z czasem 36 minut i 18 sekund – Krzysztof Nowosielski reprezentujący MKS Run Team Dąbie, drugi na mecie zameldował się gospodarz imprezy Robert Bagiński Wood-Mizer, trzeci linię mety przekroczył Damian Berczyński KB Geotermia Uniejów, natomiast wśród kobiet zwyciężyła z czasem 42 minuty i 42 sekundy Michalina Walczak-Pecyna z drużyny No Name Team, drugie miejsce zajęła Justyna Wałowska No Name Team, trzecie miejsce przypadło również zawodniczce No Name Team Anecie Okuńskiej-Wejman. W marszu NordicWalking najlepszym mężczyzną okazał się Marcin Radomski - Biegam w Sfetsze, drugie miejsce zajął Włodzimierz Remisz, reprezentant Geberitu, a na najniższym stopniu podium znalazł się Piotr Koźliński z Turku. Najlepszą zawodniczką w tej dyscyplinie okazała się Justyna Przybylska Seven Team Grzegorzew, drugie miejsce zajęła Izabela Lotka – Bero Team, a trzecie Kamila Kurzawa z drużyny Seven Team Grzegorzew. W kategorii najlepszej drużyny zwyciężyła drużyna No Name Team przed drużyną Geberitu i Wood-Mizera.

Głównym Organizatorem całego przedsięwzięcia jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole oraz Urząd Miasta w Kole, firma Wood-Mizer, firma Andre, firma Geberit i stowarzyszenie Malinowa Mamba. Współorganizatorami są OSP Koło nad Wartą, 4 Drużyna Starszoharcerska przy Szkole Podstawowej w Łubiance, UKS Maratończyk Koło, PCK Zarząd Rejonowy w Kole.

Do zakończenia całego cyklu II Grand Prix Koło 2018 pozostały nam 2 biegi. Najbliższy III bieg o Puchar Prezesa firmy Andre odbędzie się 19 maja 2018 r. i będzie to nocny bieg ulicami naszego miasta. Start przy hali sportowej od strony ulicy Szkolnej o 21:30, natomiast finał imprezy planowany jest na 16 czerwca 2018 biegiem na dystansie 10 km o Puchar Malinowej Mamby. Będzie składał się z dwóch pętli po 5 km, a start zaplanowany jest na godzinę 10:30 na Stadionie Miejskim w Kole.

Zapraszamy już dzisiaj.

W linkach poniżej prezentujemy wyniki biegu o Puchar Prezesa Firmy Wood – Mizer:

Wyniki OPEN-bieg 10 km: https://foxter-sport.pl/uploads/results/item_571.pdf
Wyniki OPEN Nordic Walking 5 km: https://foxter-sport.pl/uploads/results/item_572.pdf
Wyniki klasyfikacji drużynowej: https://foxter-sport.pl/uploads/results/item_573.pdf

Galeria zdjęć: https://web.facebook.com/pg/MOSiRKolo/photos/?tab=album&album_id=920771621429904

Źródło: http://www.mosir.kolo.pl/index.php/home/780-w-m2018wyniki

  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe