tel. (63) 272-23-11  
miasto_top1
Miasto Koło
Wtorek, 19 marca 2019   Imieniny: Józefa, Bogdana, Laili

Bezbramkowy remis z Orłem Grzegorzew

Do dużej niespodzianki doszło w Kole, gdzie lider tabeli, którym jest Olimpia Koło spotkał się z Orłem Grzegorzew. Że Grzegorzewianie wywiozą z Koła 1 punkt nikt się nie spodziewał, można nawet rzec, ze bliżsi zwycięstwa byli goście! Oddali trzy soczyste strzały z których powinny paść bramki, ale Bartosz Kordylewski to zawodnik z wyższej półki. Po strzałach Korala, Olczyka i Małachowskiego, kolski golkiper wyciągnął się jak struna  i zażegnał niebezpieczeństwo. Kolanie niebezpiecznie kontrowali, ale ich strzały mijały cel. Oddawali wprawdzie też strzały, ale większość była niecelna.

Po meczu trener Olimpii Tomasz Mikusik powiedział: - „Mecz nie obfitował w dużo sytuacji bramkowych. Olimpia grała w tym meczu bardzo niedokładnie w ofensywie, co wykorzystali rywale wyprowadzając groźne kontrataki.”

A trener Orła Andrzej Sobański skomentował mecz w następujący sposób: - „Mecz był wyrównany, obie drużyny rozegrały dobre zawody. Cieszymy się z jednego punktu, ponieważ  przyjechaliśmy do Koła w okrojonym składzie. Dziękuję zawodnikom za to spotkanie.”

Skład Orła: Baryła Eryk, Szafrański Arkadiusz, Urbaniak Radosław, Jankowski Andrzej, Cieślak Marek, Rosiński Patryk, Olczyk Patryk, Pawlak Marcin, Damian Koral, Pluciński Marek, Małachowski Dariusz. Rezerwa – Kucharski Konrad, Biliński Krzysztof, trener- Sobański Andrzej.

Skład Olimpii: Bartosz Kordylewski, Konrad Cieślak, Wiktor Małecki, Dawid Wiśniewski, Paweł Powietrzyński, Miłosz Powietrzyński, Mariusz Nieznalski, Michał Rutkowski, Ariel Szczesiak, Adam Kozajda, Mateusz Czajka. Rezerwa – Piotr Rutkowski, Kacper Cieślak, Kamil Jaroszewski, Piotr Buczkowski, Maksymilian Szymczak, Tomasz Mikołajczyk, Ksawery Szymczak, trener – Tomasz Mikusik, kierownik drużyny – Andrzej Rostkowski.

Mecz sędziowali:
Sędzia główny: Jerzy Szwaciński
Asystent 1: Kinga Kwitowska
Asystent 2: Radosław Jaszczuk

Michał Chojnacki
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe